W piątek 03.02 br. odbyły się Międzyszkolne Rozgrywki w Piłkę Ręczną Dziewcząt klas VIII. Naszą drużynę reprezentowały: z klasy 8a - Milena Pieczonka, Aleksandra Kiełbasa, 8b -  Emilia Kurowicka, Amelia Sitnik, Iga Dudek, Karina Hermaniuk, Amelia Lewandowska,  8c - Jagoda Kotula, Hania Solińska, Róża Podstawawska, oraz 8d - Aleksandra Pliś. Nasze dziewczynki pierwszy mecz rozpoczęły ze SP Jana Pawła, gdzie po pierwszej zdobytej bramce Milenki Pieczonki, bardzo długo nasza szkoła prowadziła. Dzięki wspaniałej bramkarce Amelki Lewandowskiej oraz doskonałej grze w obronie, nasze rywalki nie mogły zdobyć żadnej bramki. Niestety koniec I połowy oraz ostatnie minuty drugiej przesądziły o wyniku 2:1. Kolejny mecz rozegrałyśmy z SP 18, który zakończył się wynikiem 9:5 dla SP18. I chociaż w bezpośrednim starciu nie udało nam zdobyć zwycięstwa, to jednak waleczność i determinacja naszych zawodniczek jest pełna podziwu, zdobyliśmy 6 bramek w całych rozgrywkach, SP Jan Pawła – tylko 4, straciliśmy 6 bramek, SP Jan Paweł -  9. To była świetna gra, Dziewczyny spisałyście się rewelacyjnie – WIELKIE GRATULACJE!!!!