W dniu 23.03 br. drużyna chłopców z klas VII i VIII reprezentowała naszą szkołę w międzyszkolnych rozgrywkach sportowych w siatkówkę. W półfinałach rozegraliśmy mecze każdy z każdym mając za swoich rywali kolegów z SP6 i SP25. I tak po przegranym pierwszym meczu z SP6 2:0, nasza drużyna zagrała piękne, rozgrywając, atakując i walcząc z całych sił mecz z SP25, gdzie w drugim secie wygraliśmy 26:24, uzyskując wynik 1:1 w setach, niestety w tie-breaku przegraliśmy 14:16, co uplasowało nas na trzeciej pozycji. Emocje jednak podczas spotkania były naprawdę ogromne, dzięki wspaniałym kolegom z SP6, którzy gorliwie nas wspierali i kibicowali, nasze spotkanie uwieńczone zostało ogromną satysfakcją, za słowa uznania i życzliwe przyjęcie przez gospodarzy. Na koniec rozgrywek rozegraliśmy jeszcze wspólny integracyjny mecz towarzyski wszystkich naszych chłopaków.
CHŁOPCY WIELKIE BRAWA ZA WSPANIAŁA GRĘ!!!

siatkówka_chlopcow_7-8
siatkówka_chlopcow_7-8_02
siatkówka_chlopcow_7-8_04
siatkówka_chlopcow_7-8_05
siatkówka_chlopcow_7-8_06
siatkówka_chlopcow_7-8_07
siatkówka_chlopcow_7-8_08
siatkówka_chlopcow_7-8_09