Karolina Szczepanik, Alicja Nawojska, Weronika Bojda, Karolina Hul, Amelia Rajzer i Liwia Wanat zdobyła V miejsce w czwórboju lekkoatletycznym (bieg na 60 m., skok w dal, bieg na 600 m., rzut piłeczką palantową) w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego.

Międzyszkolny Turniej Ligii Tenisa Stołowego - I miejsce – MIKOŁAJ GERKE (chłopcy starsi)

Międzyszkolny Turniej Ligii Tenisa Stołowego - I miejsce – OSKAR MIŚTA (chłopcy młodsi)

Międzyszkolny Turniej Ligii Tenisa Stołowego - III miejsce – MAJA WRÓBEL (dziewczynki starsze)

Międzyszkolny Turniej Ligii Tenisa Stołowego - IV miejsce – EMILKA BANAŚ (dziewczynki starsze)

Międzyszkolny Turniej Ligii Tenisa Stołowego - VI miejsce – PATRYK BRODZICKI (chłopcy starsi)

Międzyszkolny Turniej Ligii Tenisa Stołowego - VI miejsce – WIKTOR BRODZICKI (chłopcy młodsi)

Międzyszkolny Turniej Ligii Tenisa Stołowego - VII miejsce – MAKSYMILIAN SZWAJDYCH (chłopcy młodsi)

Międzyszkolny Turniej Ligii Tenisa Stołowego - IX miejsce –  JAN SZCZEPANIK (chłopcy młodsi)

Maja Wróbel i Emilka Banaś - V miejsce W REJONACH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO w tenisie stołowym.

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła brązowy medal i zajęła III miejsce w Rzeszowie w Mistrzostwach Rzeszowa w mini - koszykówce chłopców. Skład drużyny: Daniel Federkiewicz, Mateusz Szela, Kacper Wróbel, Oskar Miśta, Oskar Białek, Jakub Winiarski, Wiktor Szydło, Błażej Szydło, Szymon Ślusarczyk, Mikołaj Międlar.

Reprezentacja naszej szkoły w drużynowych biegach przełajowych w kategorii chłopców młodszych - rocznik 2008 pokonała  wszystkie drużyny ze szkół rzeszowskich zdobywając I miejsce i złoty medal w Mistrzostwach Miasta Rzeszowa. Skład drużyny: Wiktor Bassara, Szymon Mager, Mateusz Kotula, Julian Nartowski, Bartosz Bojda i Maksymilian Szwajdych.

Emilia Banaś i Maja Wróbel, kl. 5e - II miejsce - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt - styczeń 2019.

Wiktor Bassara - srebrny medal - Mistrzostwa Rzeszowa w indywidualnych biegach przełajowych w kategorii chłopców młodszych - rocznik 2008 i 2009.

Szymon Mager - brązowy medal - Mistrzostwa Rzeszowa w indywidualnych biegach przełajowych w kategorii chłopców młodszych - rocznik 2008 i 2009.

Amelia Rajzer - brązowy medal w kategorii dziewcząt starszych - roczniki  2006 i 2007 - Mistrzostwa Rzeszowa w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 800 m.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Patryk Brodzicki i Oskar Miśta zajęła III miejsce, brązowy medal w drużynowych Mistrzostwach Rzeszowa w tenisa stołowego.

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Rzeszowa w piłce ręcznej dziewcząt. Skład drużyny: Alicja Nawojska, Karolina Hul, Weronika Bojda, Karolina Szczepanik, Natalia Kloc, Jagoda Pruchnik, Gabriela Barłowska, Dominika Skuba, Liwia Wanat i Anna Piskadło.

Tymoteusz Lenik, kl. 5e reprezentował w tym roku naszą szkołę w Mistrzostwach Rzeszowa w skoku wzwyż. Wynikiem 130 cm zajął I miejsce w Rzeszowie i awansował do Mistrzostw Województwa Podkarpackiego, gdzie zajął III miejsce zdobywając brązowy medal.

Reprezentacja naszej szkoły startowała w Mistrzostwach Rzeszowa w sztafecie 10x800 m. dziewcząt i wywalczyła srebrny medal plasując się na II miejscu w Rzeszowie. Dziewczęta awansowały do Mistrzostw Powiatu w Leżajsku, gdzie zajęły V miejsce. Skład drużyny: Alicja Nawojska, Weronika Bojda, Karolina Hul,  Karolina Szczepanik, Gabriela Ożóg, Agata Łobos, Zuzanna Wróblewska, Amelia Rajzer, Klaudia Bobowska, Maja Wróbel.

Reprezentacja naszej szkoły startowała w Mistrzostwach Rzeszowa w sztafecie chłopców  10x800 m. Po morderczych biegach nasi chłopcy wywalczyli  III miejsce w Rzeszowie. Skład drużyny:  Tymoteusz Lenik, Oskar Białek, Jakub Winiarski, Wiktor Szydło, Błażej Szydło, Daniel Federkiewicz, Mateusz Szela, Filip Kaczor, Wiktor Bassara, Miąsik Kacper.