NABÓR KLASA PIERWSZA – REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Informujemy, że w okresie od 16.04.2018r. do 28.04.2018r.  w sekretariacie szkoły można  będzie składać wnioski o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej na rok szk. 2018/2019 w ramach rekrutacji uzupełniającej
Harmonogram rekrutacji oraz kryteria przyjęć znajdują się na TABLICY INFORMACYJNEJ DYREKTORA SZKOŁY (dolny korytarz)oraz na stronie internetowej w zakładce NABÓR SZKOŁY PODSTAWOWE.
Zapisu elektronicznego dziecka  można będzie dokonać na stronie https://portal.resman.pl w zakładce Kanał kandydata, moduł Nabór do szkoły podstawowej.
Wniosek w wersji papierowej (wypełniony elektronicznie lub ręcznie) należy koniecznie dostarczyć do placówki pierwszego wyboru (brak wniosku wyłącza z rekrutacji).
Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły, do której chcą zapisać dziecko, zamiast wniosku składają „Zgłoszenie do szkoły obwodowej”.

Copyright 2011 NABÓR KLASA PIERWSZA – REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA. Wykonanie Wojciech Hałucha