Nabór

NABÓR

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz formularzy zgłoszeniowych do przedszkoli, punktów przedszkolnych oraz klas pierwszych znajdują się  pod adresem: https://nabor.progman.pl/rzeszow

NABÓR KLASA PIERWSZA
Przyjmowanie zgłoszeń od Rodziców starających się o przyjecie dzieci do klasy pierwszej trwa od 10 marca do 4 kwietnia 2014 r.

NABÓR PRZEDSZKOLE
Z dniem 1 września 2014 r. zostanie utworzony w naszej szkole punkt przedszkolny, w którym będą funkcjonowały dwa dziewięciogodzinne oddziały przedszkolne w godzinach od 6.30 do 17.00.
Bezpłatny czas nauczania, wychowania i opieki zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Rzeszowa przypada pomiędzy godzina 8.00 a 13.00.
/zgłoszenie składa się w placówce pierwszej preferencji/.
W załączeniu szczegółowy terminarz zapisów do szkoły podstawowej oraz punktu przedszkolnego.

PRZEDSZKOLE I ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

do 3 marca 2014 r. Opublikowanie internetowego informatora o przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz poradnika dla rodziców.
od 10 do 17 marca 2014 r Przyjmowanie od rodziców deklaracji o pozostaniu ich dzieci w tym samym przedszkolu albo przejściu do punktu przedszkolnego w szkole podstawowej.
od 18 marca do 4 kwietnia 2014 r. Zapisy do przedszkoli i punktów przedszkolnych w szkołach podstawowych – przyjmowanie dokumentów w placówkach – zgłoszenia składa się w placówce pierwszej preferencji.
9 kwietnia 2014 r.
o godz. 12.00
Ogłoszenie listy przyjętych do przedszkoli oraz punktów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

SZKOŁA PODSTAWOWA

do 3 marca 2014 r. Opublikowanie internetowego informatora o szkołach podstawowych i poradnika dla rodziców.
od 10 marca do 4 kwietnia 2014 r. Przyjmowanie zgłoszeń od rodziców starających się o przyjęcie ich dzieci do klas pierwszych szkół podstawowych.
9 kwietnia 2014 r.
o godz. 12.00
Ogłoszenie listy przyjętych uczniów do klas pierwszych szkół podstawowych.