Rok 2014

Emilka Gałuszka - wyróżnienie w miejskim konkursie informatycznym "Najpiękniejsze stolice Europy" - marzec 2014 r.

Maja Międlar - laureatka Konkursu z Języka Angielskiego - kwiecień 2014 r.

Maja Międlar - III miejsce w III Międzyszkolnym Dyktandzie Obcojęzycznym w kategorii języka niemieckiego - kwiecień 2014 r.

Ksawery Pyziak - nagroda w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja" - kwiecień 2014 r.

Magdalena Tunia - III miejsce w XII Rzeszowskim Konkursie Matematycznym "Młody Matematyk"

Weronika Burz - nagroda w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja" - kwiecień 2014 r.

Wiktoria Ożóg - nagroda w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja" - kwiecień 2014 r.

Zuzanna Bieleń - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "As Podstawówki" dla klas VI - kwiecień 2014 r.

Aleksandry Pelczar - II miejsce w "Wiosennym Turnieju" Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. jedynek - maj 2014 r.

Magdalena Tunia - II miejsce w "Wiosennym Turnieju" Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. jedynek - maj 2014 r.

Natalia Dołęga - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym kl. III "Pomyśl, rozwiąż, odpowiedz" - maj 2014 r.

Maciej Pałka - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym kl. III "Pomyśl, rozwiąż, odpowiedz" - maj 2014 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 - I miejsce w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt szkół podstawowych "Igrzyska miejskie" - maj 2014 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 - IV miejsce w konkursie "Baw się z Nami" dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - maj 2014 r.

Aleksandra Pelczar - I miejsce w skoku w dal w trójboju lekkoatletycznym szkół podstawowych - maj 2014 r.

Aleksandra Pelczar - II miejsce w biegu na 60 m dziewcząt  w trójboju lekkoatletycznym szkół podstawowych - maj 2014 r.

Amelia Czwakiel - III miejsce w skoku w dal w trójboju lekkoatletycznym szkół podstawowych - maj 2014 r.

Jędrzej Głowiś - III miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Główka pracuje i..." - maj 2014 r.

Julia Rochecka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym "Gdzie się podziały tamte melodie" - maj 2014 r.

Paweł Koziuk - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym "Gdzie się podziały tamte melodie" - maj 2014 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - IV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym kat. dziewcząt - czerwiec 2014 r.

Aleksandra Pelczar - I miejsce w w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym - czerwiec 2014 r.

Karol Kisiel - laureat Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Go West" - czerwiec 2014 r.

Maja Międlar - finalistka Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Go West" - czerwiec 2014 r.

Jan Kapusta - finalista Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Go West" - czerwiec 2014 r.

ROK SZKOLNY 2014/2015.

Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w Lekkiej Atletyce:
Pelczar Aleksandra  kl. Vb - II miejsce w Rzeszowie w skoku w dal,
Wyzga Aneta  kl. VIa – III miejsce w Rzeszowie w skoku wzwyż,
Czwakiel Amelia kl. Vc – V miejsce w Rzeszowie w rzucie piłeczką palantową,
Giebułtowicz Karolina  kl. Va – VI miejsce w Rzeszowie w biegu na 600m.

Osiągnięcia wychowanków świetlicy
W X 2014
W IV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "LATAWCE , DMUCHAWCE , WIATR ..." ZORGANIZOWANYM PRZEZ SP-16 MAJA DĄBROWSKA I MAJA ZIOMEK Z KLASY III B UZYSKAŁY WYRÓŻNIENIE ZA PRACĘ WYKONANE POD OPIEKĄ PANI IZABELI FILIPIAK-KUDASIK.

W X 2014
PRACA WYKONANA PRZEZ UCZENNICĘ KL. I D OLIWIĘ PASTERNAK POD OKIEM PANI IWONY MALINKI ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM '' MÓJ PRZYJACIEL MIŚ '' ORGANIZOWANYM PRZEZ SP-16.

W XI 2014
DZIĘKI AKCJI "ŚWIETLICA POMAGA ZWIERZAKOM" UZYSKALIŚMY DLA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT "KUNDELEK" KARMĘ, ZABAWKI, KOCE, A ZE SPRZEDAŻY "CEGIEŁEK DLA KUNDELKA" 630ZŁ DARY PRZEKAZANO RZESZOWSKIEMU SCHRONISKU W LISTOPADZIE 2014.

W XI 2014
UCZENNICA KLASY IV B - NIKOLA KAMIŃSKA ZA PRACĘ WYKONANĄ NA KÓŁKU GRAFICZNYM PROWADZONYM PRZEZ DOROTĘ JASKOT OTRZYMAŁA NAGRODĘ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "SŁOŃCE, WODA I PRZYRODA" ORGANIZOWANYM W SP2- RZESZÓW.

W XII 2014
W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE " BOMBKA BOŻONARODZENIOWA" ZUZANNA DRELICH Z KL. I C ZDOBYŁA NAGRODĘ ZA PRACĘ WYSŁANĄ PRZEZ PANIĄ IWONĘ MALINKĘ, KONKURS ZORGANIZOWAŁA SP-28 W RZESZOWIE.

W XII 2014
W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W RZESZOWIE SWOJĄ NAGRODĘ W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY" ODEBRAŁA JULIA POLAK UCZENNICA KL. III C. JEJ PRACA WYKONANA NA KÓŁKU GRAFICZNYM PANI DOROTY JASKOT ZOSTAŁA NAGRODZONA A PONADTO WYKORZYSTANA NA PLAKATACH PROMUJĄCYCH WYSTAWĘ.

W dniu 22.11.14r nasze uczennice wzięły udział w V Andrzejkowo-Mikołajkowym Turnieju Piłki  Siatkowej Dziewcząt
zorganizowanym przez SALOS - Rzeszów. W kategorii czwórek dziewczęta zajęły I i III miejsce otrzymując w nagrodę piękne puchary, dyplomy i medale.
Skład drużyny, która zajęła I miejsce w turnieju: Monika Król-kapitan, Ewa Świerk, Aleksandra Pelczar, Agnieszka Dudek
Skład drużyny, która zajęła III miejsce: Julia Przepióra-kapitan, Anna Chmaj, Aleksandra Balicka, Gabriela Siorek, Kornelia Lis