Wyniki XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„Anioły, aniołki, aniołeczki – muzykujące anioły”
Komisja Konkursowa po szczegółowej ocenie prac, uwzględniając zgodność wykonanych prac z regulaminem konkursu, pomysłowość, samodzielność, oryginalność, walory artystyczne, talent i umiejętności manualne - nagrodziła dzieci w trzech kategoriach wiekowych:
I Kategoria wiekowa (Klasy I -II)
Cztery równorzędne nagrody otrzymali:
1. Julia Howako – Dom Kultury KARTON (op. Oczoś Iwona)
2. Julia Ipnar - Szkoła Podstawowa Nr 25 (op. Lidia Ludera)
3. Aleksandra Tereszkiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 5 (op. ks. Grzegorz Wojnar)
4. Kornelia Stachura – Szkoła Podstawowa Nr 11 (op. Agnieszka Świtalska)
Dziesięć równorzędnych wyróżnień:
1. Zyta Cebula – Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 (op. Marta Banek)
2. Róża Kaczmar - Szkoła Podstawowa Nr 3 (op. Beata Rzeźnik)
3. Iga Małysza - Szkoła Podstawowa Nr 2 (op. Dorota Jaskot)
4. Emilia Urbanik - Szkoła Podstawowa Nr 2
5. Nikodem Bembnowicz - Szkoła Podstawowa Nr 28 (op. Joanna Zima)
6. Weronika Ruszel – Szkoła Podstawowa Nr 12 (op. Maria Lipska)
7. Bartosz Rydel - Szkoła Podstawowa Nr 2 (op. Bogusława Tressenberg)
8. Julia Płodzień – Szkoła Podstawowa w Kielnarowej (op. Izabela Liskowicz)
9. Karol Grzywacz – Szkoła Podstawowa Nr 27 (op. Elżbieta Słomka)
10.Oliwia Nowińska - Szkoła Podstawowa Nr 25 (op. Jolanta Pyziak)
II Kategoria wiekowa (klasy III -IV)
Cztery równorzędne nagrody otrzymali:
1. Zuzanna Bocheńska – Zespół Szkół Nr 4 (op. Regina Sosnowska-Pyra)
2. Oliwia Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Lutowiskch (op. Małgorzata Panek)
3. Anna Sadza – Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 (op. Danuta Kisiel, Lidia Szpala)
4. Kinga Baranowska – Szkoła Podstawowa Nr 23 (op. Barbara Fic-Kaczmar)
Dziewięć równorzędnych wyróżnień otrzymali:
1. Klaudia Hadała – Szkoła Podstawowa w Kielnarowej (op. Izabela Liskowicz)
2. Bianka Cierpich – Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 (op. Marta Banek)
3. Anna Sabat – Szkoła Podstawowa Nr 3 (op. Janina Libuszowska)
4. Julita Wilk – Szkoła Podstawowa w Nosówce (op. Agnieszka Bijoś)
5. Natalia Szeliga - Szkoła Podstawowa Nr 25 (op. Magdalena Linek)
6. Marcin Sówka - Szkoła Podstawowa Nr 22 (op. Beata Sitarska)
7. Faustyna Wiśniewska – Szkoła Podstawowa Nr 1 (op. Małgorzata Konopelska)
8. Emilia Dąbrowska - Szkoła Podstawowa Nr 28 (op. Ewelina Łuczyszyn)
9. Katarzyna Wójcik - Szkoła Podstawowa Nr 2 (op. Monika Wójcik)
III Kategoria wiekowa (Klasy V -VI)
Pięć równorzędnych nagród otrzymali:
1. Natalia Pytlak – Szkoła Podstawowa nr 12 (op. Grażyna Kadłuczka)
2. Piotr Tereszkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 5 (op. ks. Grzegorz Wojnar)
3. Gabriela Sereda - Zespół Szkół w Głogowie Młp. (op. Ewa Skop)
4. Adam Wojturski - Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (op. Elżbieta Ficek)
5. Paulina Kulig - Zespół Szkół w Głogowie Młp. (op. Ewa Skop)
Osiem równorzędnych wyróżnień otrzymali:
1. Marcin Basamon – Dom Pomocy Społecznej im. J. Jakilińskiej (op. Lucjan Tomaka)
2. Emilia Pawłowska - Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (op. Elżbieta Ficek)
3. Aneta Bryś - Zespół Szkół w Głogowie Młp. (op. Ewa Skop)
4. Maria Fila - Zespół Szkół Nr 4 (op. Maria Piekarz)
5. Kacper Borowski – Szkoła Podstawowa Nr 10 (op. Elżbieta Kochan)
6. Monika Dworak - Szkoła Podstawowa Nr 19 (op. Beata Sitarska)
7. Weronika Siorek - Szkoła Podstawowa Nr 3 (op. Janina Libuszowska)
8. Blanka Kuzicka – Szkoła Podstawowa Nr 23 (op. Barbara Fic-Kaczmar)
Nagrody WiMBP w Rzeszowie:
Kacper Oczoś – Dom Kultury KARTON (op. Oczoś Iwona)
Aleksandra Szczupak – Szkoła Podstawowa Nr 23 (op. Grażyna Kafel)
Natalia Majder – Szkoła Podstawowa Nr 15 (op. Izabela Liskowicz)
Nagrody Specjalne Teatru Maska:
Weronika Teter - Szkoła Podstawowa Nr 25 (op. Renata Brzozowska)
Paulina Surowiec – Zespół Szkół w Głogowie Młp. (op. Ewa Skop)
WSZYSTKIM NAGRODZONYM I WYRÓŻNIONYM
SERDECZNIE GRATULUJEMY !