Tak to było

Jesteśmy przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, prowadziliśmy w naszej szkole DZIEŃ OTWARTY pod hasłem: ZDROWO JEM  ZDROWO ŻYJĘ

Witaliśmy serdecznie wszystkich przybyłych Gości.

Staraliśmy się zaprezentować (choć w wielkim skrócie) dorobek Naszej Szkoły, pochwalić się osiągnięciami nie tylko naukowymi, ale również w dziedzinach, które są nam bliskie, w których się spełniamy i rozwijamy nasze talenty.

Przecież wiemy, że "każdy z nas talent ma", tylko trzeba go odkryć i rozwijać, a w tym pomagają nam Nasi Wspaniali Nauczyciele!

Zapraszaliśmy do Naszej Szkoły nowych uczniów zapewniając im tutaj miłą i życzliwą atmosferę, wiele atrakcji i niespodzianek oraz wiele form aktywności. Każdy z nas może odnaleźć tu swoje miejsce, rozwijać swoje pasje, a przede wszystkim uczyć się przyjaźni i zdrowego trybu życia.

Nasza Szkoła od wielu lat promuje zdrowy i ekologiczny tryb życia i udało się nam osiagnąć tytuł: MECENASA POLSKIEJ EKOLOGII. Trzeba dodać, że taki tytuł ma tylko kilka szkół w Polsce. Na dowód tego, że o ekologii i zdrowym odżywianiu potrafimy nie tylko mówić, ale również działamy, każdy z Gości mógł spróbować naszych wyrobów: surówek, soków, sałatek i innych zdrowych smakowitości.

Ucztę dla ciała uzupełnialiśmy ucztą dla duszy; przeróżnymi popisami i występami, m.in. chóru, tańcem, inscenizacjami, ,konkursami, rozgrywkami sportowymi).

Okrzyki: ”Kto się bawi, kto się uczy -SP2 !” jeszcze brzmi w uszach a to już koniec półrocza  i ...FERIE!!!