Wyniki konkursu "Anioły, aniołki, aniołeczki"

Informujemy, że uroczyste otwarcie wystawy Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki- muzykujące anioły” oraz wręczenie nagród, odbyło się dnia 30 stycznia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Słowno- muzyczna inscenizacja o tematyce anielskiej rozpoczęła część oficjalną uroczystości. Następnie przystąpiono do uhonorowania laureatów i ich opiekunów. Wręczenia książek i zaproszeń na przedstawienie teatralne, dokonali wspólnie:
Pani Wioletta Śnieżek – wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Rzeszowie, Pani  Anna Prędka z Teatru Maska, Pani  Renata Pasternak – kierownik Działu Udostępniania Zbiorów WiMBP w Rzeszowie oraz organizatorki konkursu.
Tematem przewodnim tegorocznego konkursu  były Muzykujące Anioły i dlatego wszystkie  prace przedstawiają anioły obdarzone talentem muzycznym, o czym świadczą takie atrybuty jak np. flet, skrzypce czy gitara. Anioły są tak oryginalne, że warto je zobaczyć.
Serdecznie zapraszamy na wystawę, która będzie czynna do dnia 28 lutego 2015 r.
w Bibliotece przy ul. Słowackiego 11 w Rzeszowie.

Galeria.