Pasowanie na ucznia 2015/2016 r.

W środę 7 X 2015r. odbyła się bardzo ważna uroczystość - "Pasowanie na ucznia". Wszystkie dzieci z klas: 1a,1b,1c,1d odświętnie ubrane, zgromadziły się wraz ze swoimi wychowawczyniami w sali gimnastycznej. Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie i przyjaciele. Uroczystość rozpoczęła p. dyrektor Ewa Bednarska, ciepło powitała pierwszoklasistów życząc im sukcesów w nauce oraz miłych chwil w szkole. O wsparciu i opiece zapewniły też dziewczynki ze starszych klas. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny, pięknie śpiewały i recytowały wiersze. Swym występem potwierdziły, że zasługują na to, żeby być pełnoprawnymi uczniami. Po złożeniu ślubowania nastał ten czas! Pani dyrektor dokonała pasowania, kładąc każdemu dziecku ołówek na ramieniu. Skupienie i uśmiech malowały się na twarzach maluchów. Błysków fleszy nie było końca, wszyscy robili pamiątkowe zdjęcia. Na koniec rodzice wręczyli upominki swym pociechom, czym sprawili im wielką radość! Impreza była bardzo udana, a szkolna brać powiększyła się o 90 uczniów!

b_150_100_16777215_00_images_pasowanie_2015_1.jpg