„Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

W dniu 23.11.2016r w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród IX edycji  konkursu plastycznego pod hasłem „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”.  W kategorii wiekowej 7-9 lat, uczennice klasy III b: Emilka Świder i Tosia Wasecka zdobyły nagrody, natomiast Oliwka Moździoch - wyróżnienie. Ponadto praca Emilki Świder zamieszczona została na głównym plakacie podsumowującym IX edycję konkursu. Wszyscy uczestnicy tej uroczystości  mieli możliwość poznania bądź przypomnienia sobie zasad zachowania i postępowania w razie wypadku oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, oglądając krótki pokaz Małych Ratowników ze Szkoły Podstawowej nr 25.

{gallery}bezp_droga{/gallery}