Konkurs dla małych odkrywców

Uczniowie klasy III a przystąpili do ogólnopolskiego konkursu pod hasłem:  „W Świętokrzyskie na zieloną szkołę”, promującego wiedzę, historię, geografię, kulturę i walory turystyczne tej niezwykłej krainy. Konkurs jest wieloetapowy. Pierwsze 100 zgłoszonych klas otrzymało w nagrodę „Podróżowniki - Świętokrzyskie”. Jest  to niezwykła seria książek dla dzieci, będących udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Drugi etap to nagranie filmu, który swoją zawartością udzielał odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego warto przyjechać na wycieczkę do województwa świętokrzyskiego?”. Nasz film przeszedł już pozytywną weryfikację pod względem zgodności z regulaminem konkursu i został opublikowany w serwisie YouTube.
Będziemy teraz wspólnie walczyć o nagrodę, ponieważ o zwycięstwie decyduje największa liczba wyświetleń filmu w serwisie YouTube. Zachęcamy do oddawania głosów już teraz! BARDZO LICZYMY NA WASZĄ POMOC!!! Głosować można do 5 czerwca.