Rok 2005

III miejsce w konkursie TESCO dla Szkół; (szkola otrzymała sprzęt sportowy o wartości 2 tys. zł)

Osiągnięcia uczniów:

Ewa Kopaczyńska, Joanna Pelczarska - wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie literackim "Przyroda Moja Miłość - 15.11.2005 r.

Kamila Sidor - zajęła II miejsce w piątej edycji wojewódzkiego konkursu recytacji i inscenizacji - 29.10.2005 r.

Areta Dąbal, Patryk Hajduk, Beata Lisek - otrzymali wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie literacko - plastycznym "Pozdrowienia dla pana Andersena' -  09.12.2005 r.

Enrika Gawłowska - zajęła II miejsce w konkursie poetyckim "Obraz słowem malowany" -  16.12.2005 r.

Monika Kotowicz - zdobyła główną nagrodę w konkursie poetyckim "Jeden wiersz o Rzeszowie" pod patronatem Prezydenta Rzeszowa - 20.12.2005 r.

Helena Jachimowska - zdobyła I nagrodę, Patrycja Jaworska - Nagroda Organizatoów

Patrycja Richter, Kornelia Radoń -  wyróżnienia w VI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa" -  15.12.2005 r.

Borys Kuczma, Filip Rusin - II miejsce, Jakub Śliwa, Michał Kisiel - III miejsce w Jesiennych Marszach na Orientację organizowanych przez Oddział PTTK Rzeszów - 16.10.2005 r.

Kamil Durski - I miejsce w skoku wzwyż chłopców na Indywidualnych Mistrzostwach w LA Szkół Podstawowych - Październik 2005 r.

Adrian Bartoszewski - I miejsce w rzucie piłeczką palantową chłopców na Indywidualnych Mistrzostwach w LA Szkół Podstawowych -  Październik 2005 r.

Paweł Miazio - II miejsce w skoku w dal chłopców na Indywidualnych Mistrzostwach w LA Szkół Podstawowych - Październik 2005 r.

Adrian Bartoszewski - III miejsce w Otwartym Turnieju Siatkówki - Październik 2005 r.

Kamil Durski, Piotr Kozyra, Adrian Bartoszewski - zdobyli MISTRZOSTWO POLSKI w MINI-SIATKÓWCE CHŁOPCÓW -  Zabrze, 2-3.09.2005 r.