Rok 2007

Zespół wokalny ze świetlicy szkolnej przy SP2 zajął III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Wokalnym „KOLĘDA I PASTORAŁKA”, luty 2007r.

Magdalena Król  zajęła III miejsce  w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o życiu I twórczości Adama Mickiewicza pt. „BLIŻEJ WIESZCZA”, styczeń 2007r.

Kamila Sidor zajęła  I miejsce w V Edycji Konkursu „W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz”. Kategoria: Teatr Jednego Aktora, styczeń 2007r.

Enrika Gawłowska zajęła III miejsce w V Edycji Konkursu „W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz”. Kategoria: Teatr Jednego Aktora, styczeń
2007r.

Konrad Maliczkowski, Klaudia Możdżeń otrzymali wyróżnienia w V Edycji Konkursu „W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz”. Kategoria: Teatr Jednego Aktora, Styczeń 2007r.

Magdalena Sitek, Wojciech Salamon otrzymali wyróżnienia (grupa kl.I – III)  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  „Witraże wielkanocne”, kwiecień 2007r.

Sylwia Mikrut zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „MODNY DROBIAZG”, marzec 2007r.

Helena Jachimowska zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „MODNY DROBIAZG”, marzec 2007r.

Dawid Rak, Wojciech Salamon zdobyli wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „MODNY DROBIAZG”, marzec 2007r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła II miejsce w mini siatkówce chłopców Szkół Podstawowych, marzec 2007r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła III miejsce w turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Rzeszowie, kwiecień 2007r.

Anna Skiba zajęła III miejsce (kategoria klas I-III) w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Teatralnym „Bohaterowie naszych lektur”, marzec 2007r.

Kamila Sidor zdobyła wyróżnienie (kategoria klas IV-VI) w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Teatralnym „Bohaterowie naszych lektur”, marzec 2007r.

Krzysztof Filipek zajął II Miejsce W Międzyszkolnym Konkursie „Tacy sami – osoby niepełnosprawne w domu, szkole i środowisku lokalnym”, kwiecień  2007r.

Erika Gawłowska otrzymała wyróżnienie w II etapie Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych „Młody Matematyk”, kwiecień 2007r.

Michał Fornal został Mistrzem w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich „Ortograficzna Corrida – czyli walka z błędami”, kwiecień  2007r.

Mikołaj Janda został  Wicemistrzem w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich „Ortograficzna Corrida – czyli walka z błędami”, kwiecień  2007r.

Gabriela Głowiś została  Wicemistrzemw Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich „Ortograficzna Corrida – czyli walka z błędami”, kwiecień  2007r.

Jakub Dudek zajął I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Marzanno, Marzanno”, maj 2007r.

Aleksandra Kowalska otrzymała wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Marzanno, Marzanno”, maj 2007r.

Enrika Gawłowska zajęła I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”, maj 2007r.

Kamila Sidor, Marcin Lech zajęli II miejsca w IX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”, maj 2007r.

Anna Skiba, Dominika Tama, Klaudia Możdżeń zajęły III miejsca w IX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”, maj 2007r.

Adrianna Rochecka, Jakub Mac, Karol Ziobro otrzymali podziękowania za poszukiwanie i popularyzowanie tematyki lotniczej oraz treści patriotycznych w literaturze polskiejw IX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”, maj 2007r.

Marta Szczygieł zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.

Magdalena Król zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.

Anna Skiba otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.

Dominika Tama otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.

Patrycja Jaworska otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.

Paulina Pecka otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.

Anna Skiba zajęła III miejsce w XII Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2007”, maj 2007r.

Michał Gąsior zajął I miejsce na Mistrzostwach Polski Wushu Juniorów.

Jarosz Magdalena zajęła III Miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt klas III - IV, 10 październik 2007r.

Jakub Ziobrowski zajął I Miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców klas III - IV, 10 październik 2007r.

Katarzyna Gromadzka zajęła VII Miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt klas V - VI, 10 październik 2007r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła V Miejsce w mini piłce ręcznej chłopców „Igrzyska  Miejskie”, 11 październik 2007r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła III Miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt „Igrzyska  Miejskie”, 18 październik 2007r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła III Miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców „IMS”, październik 2007r.

Kamila Bąk zajęła I Miejsce w skoku w dal dziewcząt Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Podstawowych, październik 2007r.

III miejsce w Miejskim Współzawodnictwie Igrzysk Młodzieży Szkolnej (współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych) w roku szkolnym 2006/2007.

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Program ekozespołów w mojej szkole"

Piotr Kwasek - wyróżnienie w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa", grudzień 2007r.