Artykuły
Rok 2007
Zespół wokalny ze świetlicy szkolnej przy SP2 zajął III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Wokalnym „KOLĘDA I PASTORAŁKA”, luty 2007r.
Magdalena Król zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o życiu I twórczości Adama Mickiewicza pt. „BLIŻEJ WIESZCZA”, styczeń 2007r.
Kamila Sidor zajęła I miejsce w V Edycji Konkursu „W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz”. Kategoria: Teatr Jednego Aktora, styczeń 2007r.
Enrika Gawłowska zajęła III miejsce w V Edycji Konkursu „W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz”. Kategoria: Teatr Jednego Aktora, styczeń
2007r.
Konrad Maliczkowski, Klaudia Możdżeń otrzymali wyróżnienia w V Edycji Konkursu „W Kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz”. Kategoria: Teatr Jednego Aktora, Styczeń 2007r.
Magdalena Sitek, Wojciech Salamon otrzymali wyróżnienia (grupa kl.I – III) w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Witraże wielkanocne”, kwiecień 2007r.
Sylwia Mikrut zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „MODNY DROBIAZG”, marzec 2007r.
Helena Jachimowska zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „MODNY DROBIAZG”, marzec 2007r.
Dawid Rak, Wojciech Salamon zdobyli wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „MODNY DROBIAZG”, marzec 2007r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła II miejsce w mini siatkówce chłopców Szkół Podstawowych, marzec 2007r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła III miejsce w turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Rzeszowie, kwiecień 2007r.
Anna Skiba zajęła III miejsce (kategoria klas I-III) w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Teatralnym „Bohaterowie naszych lektur”, marzec 2007r.
Kamila Sidor zdobyła wyróżnienie (kategoria klas IV-VI) w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Teatralnym „Bohaterowie naszych lektur”, marzec 2007r.
Krzysztof Filipek zajął II Miejsce W Międzyszkolnym Konkursie „Tacy sami – osoby niepełnosprawne w domu, szkole i środowisku lokalnym”, kwiecień 2007r.
Erika Gawłowska otrzymała wyróżnienie w II etapie Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych „Młody Matematyk”, kwiecień 2007r.
Michał Fornal został Mistrzem w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich „Ortograficzna Corrida – czyli walka z błędami”, kwiecień 2007r.
Mikołaj Janda został Wicemistrzem w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich „Ortograficzna Corrida – czyli walka z błędami”, kwiecień 2007r.
Gabriela Głowiś została Wicemistrzemw Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich „Ortograficzna Corrida – czyli walka z błędami”, kwiecień 2007r.
Jakub Dudek zajął I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Marzanno, Marzanno”, maj 2007r.
Aleksandra Kowalska otrzymała wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Marzanno, Marzanno”, maj 2007r.
Enrika Gawłowska zajęła I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”, maj 2007r.
Kamila Sidor, Marcin Lech zajęli II miejsca w IX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”, maj 2007r.
Anna Skiba, Dominika Tama, Klaudia Możdżeń zajęły III miejsca w IX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”, maj 2007r.
Adrianna Rochecka, Jakub Mac, Karol Ziobro otrzymali podziękowania za poszukiwanie i popularyzowanie tematyki lotniczej oraz treści patriotycznych w literaturze polskiejw IX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”, maj 2007r.
Marta Szczygieł zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.
Magdalena Król zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.
Anna Skiba otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.
Dominika Tama otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.
Patrycja Jaworska otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.
Paulina Pecka otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Moja Rodzina”, maj 2007r.
Anna Skiba zajęła III miejsce w XII Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2007”, maj 2007r.
Michał Gąsior zajął I miejsce na Mistrzostwach Polski Wushu Juniorów.
Jarosz Magdalena zajęła III Miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt klas III - IV, 10 październik 2007r.
Jakub Ziobrowski zajął I Miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców klas III - IV, 10 październik 2007r.
Katarzyna Gromadzka zajęła VII Miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt klas V - VI, 10 październik 2007r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła V Miejsce w mini piłce ręcznej chłopców „Igrzyska Miejskie”, 11 październik 2007r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła III Miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt „Igrzyska Miejskie”, 18 październik 2007r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła III Miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców „IMS”, październik 2007r.
Kamila Bąk zajęła I Miejsce w skoku w dal dziewcząt Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Podstawowych, październik 2007r.
III miejsce w Miejskim Współzawodnictwie Igrzysk Młodzieży Szkolnej (współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych) w roku szkolnym 2006/2007.
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Program ekozespołów w mojej szkole"
Piotr Kwasek - wyróżnienie w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa", grudzień 2007r.