Rok 2008

Kamil Wiech - wyróżnienie w konkursie "Anioły, Aniołki, Aniołeczki", styczeń 2008 r.

Ola Barańska zajęła II Miejsce w konkursie plastycznym „DEKORACJE  WIELKANOCNE”, 19 marzec 2008 r.

Jakub Szypuła otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „I Ty bądź czytelny”, 31 marzec 2008 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 otrzymała wyróżnienie W Ogólnopolskim Konkursie „ORŁY STYPENDIADA 2007”, 31 marzec 2008 r.

Julia Stachowicz otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „KRESKA”, 31 marzec 2008 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zdobyła II Miejsce w II turnieju eliminacyjnym Zabrze 2008 w mini piłce siatkowej chłopców, kwiecień 2008 r.

Karolina Bartusik została laureatką Interdyscyplinarnego Konkursu Humanistycznego, kwiecień 2008 r.

Kamil Jaźwa został laureatem Interdyscyplinarnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego, kwiecień 2008 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła II Miejsce w „Pięcioboju matematycznym”, 17 kwiecień 2008 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła I Miejsce w Konkursie „ZIELONO  MI”, maj 2008 r.

Szymon Rusin zdobył I Miejsce w IX Międzyświetlicowym Turnieju Warcabowym „KRESKA”, maj 2008 r.

Izabela Kubica zdobyła Wyróżnienie w I Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsze zakątki regionu Rzeszów i okolice”, 29 maj 2008 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła I Miejsce w Trójboju LA Dziewcząt Szkół Podstawowych „IMS”, maj 2008 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła II Miejsce w Trójboju  LA  Chłopców Szkół Podstawowych „IMS”, maj 2008 r.

Piotr Hołub został laureatem II Etapu Konkursu Matematycznego „MATEMATYCZNY AS”, czerwiec 2008 r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 zajęła I Miejsce w III podkarpackiej edycji konkursu „Program  Ekozespołów”- Detektywi  Środowiska  w  mojej  szkole, 6 czerwca 2008 r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 zajęła III Miejsce w VIII edycji konkursu „ŁOWCY  BATERII” (za zebranie 374kg zużytych baterii),6 czerwca 2008 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła III Miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych, październik 2008 r.

Adrianna Bednarska zajęła I Miejsce w biegu na 60m dziewcząt Szkół Podstawowych, październik 2008 r.

Filip Gaweł zajął II Miejsce w rzucie piłeczką palantową chłopców Szkół Podstawowych „IGRZYSKA MIEJSKIE”, październik 2008 r.

Jakub Dudek otrzymał Wyróżnienie w V Wojewódzkim konkursie „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”, 29 października 2008 r.

Anna Motyka otrzymała Wyróżnienie w V Wojewódzkim konkursie „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”, 29 październik 2008 r.

Wiktoria Duś otrzymała III Nagrodę w V Wojewódzkim konkursie „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”, 29 październik 2008 r.

Klaudia Marczydło została Laureatką Etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2008”, październik 2008 r.

Gabriela Grzybek została Laureatką Etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2008”, październik 2008 r.

Karol Ziobro zdobył II miejsce w wojewódzkim finale Konkursu Ekologicznego "Ochrona Środowiska a zdrowie człowieka", 22 listopada 2008 r.

Jakub Dudek zdobył nagrodę w IX Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej "Anioł Tęczowłosy", listopad 2008 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła III Miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych  10x800m Dziewcząt „IGRZYSKA  MIEJSKIE”

Wojciech Salamon zajął I Miejsce w Dwójkach Mieszanych Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej, październik 2008 r.

Hubert Gromadzki zajął I Miejsce w I Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia w Jeździe Na Rolkach

Rafał Skrzat zajął II Miejsce w Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodach Judo w Kategorii Wagowej 34 kg, 6 grudnia 2008 r.

Małgorzata Hadław zdobyła I Nagrodę w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”, 16 grudnia 2008 r.

Aleksander Oskroba zdobył Wyróżnienie w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”, 16 grudnia 2008 r.

Kinga Pietrucha zdobyła Nagrodę W Konkursie Opisowym „Mój las”, grudzień 2008 r.