Artykuły
Rok 2008
Kamil Wiech - wyróżnienie w konkursie "Anioły, Aniołki, Aniołeczki", styczeń 2008 r.
Ola Barańska zajęła II Miejsce w konkursie plastycznym „DEKORACJE WIELKANOCNE”, 19 marzec 2008 r.
Jakub Szypuła otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „I Ty bądź czytelny”, 31 marzec 2008 r.
Szkoła Podstawowa nr 2 otrzymała wyróżnienie W Ogólnopolskim Konkursie „ORŁY STYPENDIADA 2007”, 31 marzec 2008 r.
Julia Stachowicz otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „KRESKA”, 31 marzec 2008 r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zdobyła II Miejsce w II turnieju eliminacyjnym Zabrze 2008 w mini piłce siatkowej chłopców, kwiecień 2008 r.
Karolina Bartusik została laureatką Interdyscyplinarnego Konkursu Humanistycznego, kwiecień 2008 r.
Kamil Jaźwa został laureatem Interdyscyplinarnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego, kwiecień 2008 r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła II Miejsce w „Pięcioboju matematycznym”, 17 kwiecień 2008 r.
Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła I Miejsce w Konkursie „ZIELONO MI”, maj 2008 r.
Szymon Rusin zdobył I Miejsce w IX Międzyświetlicowym Turnieju Warcabowym „KRESKA”, maj 2008 r.
Izabela Kubica zdobyła Wyróżnienie w I Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsze zakątki regionu Rzeszów i okolice”, 29 maj 2008 r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła I Miejsce w Trójboju LA Dziewcząt Szkół Podstawowych „IMS”, maj 2008 r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 zajęła II Miejsce w Trójboju LA Chłopców Szkół Podstawowych „IMS”, maj 2008 r.
Piotr Hołub został laureatem II Etapu Konkursu Matematycznego „MATEMATYCZNY AS”, czerwiec 2008 r.
Szkoła Podstawowa Nr 2 zajęła I Miejsce w III podkarpackiej edycji konkursu „Program Ekozespołów”- Detektywi Środowiska w mojej szkole, 6 czerwca 2008 r.
Szkoła Podstawowa Nr 2 zajęła III Miejsce w VIII edycji konkursu „ŁOWCY BATERII” (za zebranie 374kg zużytych baterii),6 czerwca 2008 r.
Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła III Miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych, październik 2008 r.
Adrianna Bednarska zajęła I Miejsce w biegu na 60m dziewcząt Szkół Podstawowych, październik 2008 r.
Filip Gaweł zajął II Miejsce w rzucie piłeczką palantową chłopców Szkół Podstawowych „IGRZYSKA MIEJSKIE”, październik 2008 r.
Jakub Dudek otrzymał Wyróżnienie w V Wojewódzkim konkursie „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”, 29 października 2008 r.
Anna Motyka otrzymała Wyróżnienie w V Wojewódzkim konkursie „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”, 29 październik 2008 r.
Wiktoria Duś otrzymała III Nagrodę w V Wojewódzkim konkursie „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”, 29 październik 2008 r.
Klaudia Marczydło została Laureatką Etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2008”, październik 2008 r.
Gabriela Grzybek została Laureatką Etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2008”, październik 2008 r.
Karol Ziobro zdobył II miejsce w wojewódzkim finale Konkursu Ekologicznego "Ochrona Środowiska a zdrowie człowieka", 22 listopada 2008 r.
Jakub Dudek zdobył nagrodę w IX Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej "Anioł Tęczowłosy", listopad 2008 r.
Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła III Miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt „IGRZYSKA MIEJSKIE”
Wojciech Salamon zajął I Miejsce w Dwójkach Mieszanych Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej, październik 2008 r.
Hubert Gromadzki zajął I Miejsce w I Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia w Jeździe Na Rolkach
Rafał Skrzat zajął II Miejsce w Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodach Judo w Kategorii Wagowej 34 kg, 6 grudnia 2008 r.
Małgorzata Hadław zdobyła I Nagrodę w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”, 16 grudnia 2008 r.
Aleksander Oskroba zdobył Wyróżnienie w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”, 16 grudnia 2008 r.
Kinga Pietrucha zdobyła Nagrodę W Konkursie Opisowym „Mój las”, grudzień 2008 r.