Rok 2009

Konrad Maliczkowski zajął I Miejsce W IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, 16 stycznia 2009r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła I Miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 10 w Rzeszowie, 29 stycznia 2009r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła III Miejsce w Mini Koszykówce Chłopców Szkół Podstawowych „IGRZYSKA  MIEJSKIE”

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła I Miejsce w Turnieju „KINDER – SPORT” w Mini Piłce Siatkowej Chłopców – rocznik 1997, 21 luty 2009r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła I Miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy OMNIBUS MITOLOGICZNY PT.”Na Greckim Olimpie” Wiedza z Historii i Sztuki, marzec 2009r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła I Miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy OMNIBUS MITOLOGICZNY PT. ”Na Greckim Olimpie” Wiedza z Historii i Sztuki, marzec 2009r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła 4 Miejsce w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych „Igrzyska  Miejskie”, marzec 2009r.

Gabriela Sudoł zajęła III Miejsce w międzyświetlicowym konkursie recytacji pn. „Cztery pory roku”, kwiecień 2009r.

Kinga Kociach zdobyła Wyróżnienie w międzyświetlicowym konkursie recytacji pn. „Cztery pory roku”, kwiecień 2009r.

Julia Stachowicz zajęła I Miejsce w międzyświetlicowym konkursie recytacji pn. „Cztery pory roku”, kwiecień 2009r.

Agnieszka Osiwa zdobyła Wyróżnienie w międzyświetlicowym konkursie recytacji pn. „Cztery pory roku”, kwiecień 2009r.

Marcel Nowicki i Kinga Kociach zdobyli nagrody w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wesołego Alleluja”, kwiecień 2009r.

Izabela Nidenthal zajęła II Miejsce w Międzyszkolnym Konkursie pt: „Kosz  Wielkanocny”, kwiecień 2009r.

Hubert Gromadzki zajął I Miejsce na torze przeszkód na II Otwartych  Mistrzostwach Podkarpacia w Jeździe na Rolkach, kwiecień 2009r.

Przemysław Głowiś zdobył Wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym uczniów klas I - III „I Ty moÂżesz zostać Ekologiem”, 7 maja 2009r.

XV Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
„Dbam o piękno mego Domu – Ziemi 2009”, Indywidualne prace plastyczne
I  MIEJSCE
Leszek Abramowicz,
Opiekun Pani Jolanta Nowicka,

WYRÓŻNIENIE
Marta Szczygieł,
Szkoła Podstawowa Nr 2,
Opiekun Pani Jolanta Nowicka

Leszek Abramowicz zajął I miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Dbam o piekno mego
domu-Ziemi 2009". Wrzesień 2009r.

Marta Szczygieł zdobyła Wyróżnienie  w XV Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Dbam o piekno mego
domu-Ziemi 2009". Wrzesień 2009r.

Szkoła Podstawowa nr 2 zdobyła WyróÂżnienie  w XV Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Dbam o piekno mego
domu-Ziemi 2009". Wrzesień 2009r.

Magdalena Jarosz zajęła I miejsce w biegu na 1000m dziewcząt w "Indywidualnych biegach przełajowych szkół
podstawowych". 7 października 2009r.

Miłosz Pelczar zajął 3 miejsce  w biegu na 500m chłopców  w "Indywidualnych biegach przełajowych szkół
podstawowych". 7 października 2009r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 otrzymała medal za zasługi dla ochrony przyrody i kształtowania środowiska.
9 października 2009r.

Wanesa Kamińska zajęła  I miejsce w konkurencji 2-ki mieszane klas młodszych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach
Młodzików w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Trampolinie. 25 października 2009r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie otrzymała I nagrodę w konkursie ogólnopolskim "Ekozespoły zmniejszają swój ślad ekologiczny". 6 listopada 2009r.

Justyna Tereszkiewicz zdobyła wyróżnienie w konkursie "Mój Las" na szczeblu wojewódzkim. 11 grudnia 2009r.

Róża Strzyżowska zdobyła wyróżnienie  w konkursie "Mój Las" na szczeblu wojewódzkim. 11 grudnia 2009r.

Karolina Pociask  zdobyła wyróżnienie  w konkursie "Mój Las" na szczeblu wojewódzkim. 11 grudnia 2009r.