"Mam Talent" w Akademii Przyszłości

W dniu 19 marca mali studenci Akademii  Przyszłości ze Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w wydarzeniu  „Mam Talent”, które  zostało zorganizowane dla kolegiów z całego Podkarpacia.
    Konkurs na największy wśród podopiecznych Akademii Przyszłości  talent  odbył się w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Mogliśmy podziwiać wspaniałe występy: taneczne, muzyczne, akrobatyczne, recytatorskie oraz pokazy karate. Przygotowano również wystawę  prac plastycznych , które zostały wykonane przez  uczniów.
   Naszą szkołę reprezentowali : Aleksandra Pilch razem z Elizą Kloc, które przedstawiły imponujący układ akrobatyczny, Aneta Żurek recytująca wiersz pt. „Biedronka” oraz Gabriela Żurek śpiewająca piosenkę pt. „Kaktus”.
     Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom.
Na koniec wszyscy mogli liczyć na pyszny tort przygotowany specjalnie na tę okazję. Cały wieczór wypełniła nam fantastyczna zabawa i niezapomniane emocje.