Rok 2012

Gabriela Kusz - I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w kategorii klas IV-VI pod hasłem "Gwiazdo świeć, kolędo leć, misterium niech się dzieje..." - ilustrujemy kolędę na pastorałkę - styczeń 2012 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - I miejsce w mini piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych "Igrzyska Miejskie" - luty 2012 r.

Magdalena Tunia - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Plus-Minus" dla uczniów klas 3 - luty 2012

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - II miejsce w piłce ręcznej chłopców w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - luty 2012 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców - marzec 2012 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - IV miejsce w Mini Siatkówce Chłopców Szkół Podstawowych "Igrzyska Miejskie" - marzec 2012 r.

Aneta Wyzga - I miejsce w wojewódzkim Festiwalu Piosenki Ekologiczno-Przyrodniczej - marzec 2012 r.

Pamela Tomalska - II miejsce w wojewódzkim Festiwalu Piosenki Ekologiczno-Przyrodniczej - marzec 2012 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - V miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców - marzec 2012 r.

Jakub Szypuła - laureat olimpiady przedmiotowej z matematyki - marzec 2012 r.

Aleksandra Kubiak - III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Artystycznym "Jan Paweł II - Posłaniec Miłości" - kwiecień 2012 r.

Jakub Maciejewski - I miejsce w XII Podkarpackim Konkursie Ekologicznym klas I-III "I Ty możesz zostać Ekologiem" - kwiecień 2012 r.

Beniamin Łyszczarz - III miejsce w XII Podkarpackim Konkursie Ekologicznym klas I-III "I Ty możesz zostać Ekologiem" - kwiecień 2012 r.

Klaudia Maja - nagroda w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja" - kwiecień 2012 r.

Julia Barłowska - Nagroda Specjalna Dyrektora WiMBP w Rzeszowie w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Małe Rzemiosło-Wielka Sztuka:
"Ramka dla pupila" "...dla nas skaczą i fruwają. do rameczki zapraszają" - maj 2012 r.

Martyna Kociubińska - wyróżnienie w X edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "Współcześni rycerze św. Floriana" - maj 2012 r.

Julia Król - III miejsce w X edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "Współcześni rycerze św. Floriana" - maj 2012 r.

Aleksandra Broszkiewicz - II miejsce w X edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "Współcześni rycerze św. Floriana" - maj 2012 r.

Julia Sambora - II miejsce w grupie przedszkolnej w X edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "Współcześni rycerze św. Floriana" - maj 2012 r.

Julia Stachowicz - wyróżnienie w XIV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej - maj 2012 r.

Kinga Kociach - I miejsce w konkursie recytatorskim "Cztery Pory Roku" - maj 2012 r.

Justyna Ciskał - I miejsce w konkursie recytatorskim "Cztery Pory Roku" - maj 2012 r.

Karolina Świder - II miejsce w konkursie recytatorskim "Cztery Pory Roku" - maj 2012 r.

Aleksandra Walczak - III miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,30 m na Mistrzostwach Miasta Rzeszowa Szkół Podstawowych - maj 2012 r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie - za udział w Programie Charytatywno-Ekologicznym "Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie..." - maj 2012 r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie - za zajęcie II miejsca w II Mistrzostwach Rzeszowa Szkół Podstawowych klas V - maj 2012 r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie - za zajęcie I miejsca w Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa - maj 2012 r.

Miłosz Pelczar - najlepszy zawodnik na Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców i Dziewcząt Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa - maj 2012 r.

Weronika Ślusarz - nagroda w Podkarpackim Konkursie Rękodzieła Artystycznego - maj 2012 r.

Wiktoria Tomczyk - wyróżnienie w Ogólnopolskim Plastycznym Konkursie Logopedycznym "Rysujemy rymy słowem i kredką" - czerwiec 2012 r.

Aleksandra Laskowska - I miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego dla klas V - czerwiec 2012 r.

Maksymilian Pociask - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Nie! Dla meningokoków" - czerwiec 2012 r.

Paulina Laskowska - finalistka wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej "Ochrona środowiska a zdrowie człowieka" - listopad 2012 r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie - wyróżnienie w VIII edycji konkursu "Przybysz z planety Weee" - grudzień 2012 r.

Marcel Nowicki - I miejsce w Podkarpackim Konkursie Plastycznym "Inni, a jednak tacy sami" - grudzień 2012 r.