Akcja marketowa „Dziewczynka z zapałkami”

W dniach 27 – 29 kwietnia 2018 r. miała miejsce ostatnia już w tym roku szkolnym akcja marketowa „Dziewczynka z zapałkami”.
Jak zwykle uczniowie, wolontariusze  z klas: 3d, 4a, 4b, 4e, 5a, 5b, 5c, 6a, 6c, 7b i 7c oraz nasi absolwenci aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu o charakterze wspierającym szczytny cel, jakim jest zapewnienie wypoczynku letniego dla polskich dzieci, które pochodzą z rodzin mających trudną sytuację materialną..
W czasie pełnionych dyżurów wszyscy solidnie wywiązywali się z powierzonych obowiązków. Najbardziej aktywni i zaangażowani w akcje charytatywne wolontariusze przeznaczyli swój wolny czas nawet na pełnienie kilka dyżurów w podczas akcji „marketowych”.
Czas na podsumowanie tegorocznej współpracy z Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”.
Braliśmy udział w trzech akcjach charytatywnych w Hipermarkecie „Bi 1”.
W każdej z w/w akcji uczestniczyło około 50 wolontariuszy, w tym również czworo naszych absolwentów, obecnie gimnazjalistów.
20 % uzyskanej ze zbiórek kwoty trafiło na konto naszej szkoły. Przeznaczamy ją na pomoc potrzebującym uczniom.

Gratulujemy wszystkim uczniom postawy społecznej i zaangażowania w działalność charytatywną.
Składamy szczególne podziękowania rodzicom dzieci -wolontariuszy za okazaną akceptację dla naszej działalności. Dziękujemy również animatorom z ramienia fundacji oraz wszystkim, którzy byli przychylni naszemu przedsięwzięciu.
Wyrażamy nadzieję, że kolejny rok szkolny, podobnie jak ten, będzie obfitował w sukcesy na niwie niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

TRZEBA WIELKOŚCI DUCHA, ABY POMAGAĆ BEZINTERESOWNIE!
ORGANIZATORZY AKCJI

Galeria