Uczniowie klas Ia i IIIb świętowali Dzień Europy


Uczniowie klas Ia i IIIb świętowali Dzień Europy. Impreza odbyła się w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej.
W tym roku potkanie miało format symulacji obrad Parlamentu Europejskiego, Uczestnicy wcielali się w posłów Parlamentu. Dziewięciu uczniów pełniło funkcję posłów-sprawozdawców prezentujących nominacje podkarpackich obiektów dziedzictwa kulturowego, które ich zdaniem powinny zostać wyróżnione Znakiem Dziedzictwa Europejskiego. Naszą szkołę reprezentował Szymon Mager, który nominował Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej. Następnie wszyscy uczniowie-posłowie głosowali nad nominacjami podnosząc  w górę (lub w dół) swoje kciuki. Była również możliwość zakręcenia unijnym kołem fortuny. W tym roku koło „potoczyło” młodych Europejczyków do Holandii oraz Portugalii. Wydarzenie, tradycyjnie zakończyło rozdawanie żółtych tulipanów oraz pamiątkowe zdjęcie z Syriuszem – maskotką Unii Europejskiej.
Dziękujemy za zaproszenie.

Galeria

Copyright 2011 Uczniowie klas Ia i IIIb świętowali Dzień Europy. Wykonanie Wojciech Hałucha
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free