Kocie urodziny.

10 maja 2018r. uczniowie kl. 3a uczestniczyli w przyjęciu urodzinowym bajkowych kotów Snipa i Kocia, pod tytułem „Biblioteczna majówka ze Snipem i Kociem -  urodzinowe hece i psoty”. Impreza odbyła się na placu zabaw przy ulicy Podchorążych1, składała się ze spotkania z regionalną poetką i pisarką p. Stanisławą Bełch oraz z gier i zabaw prowadzonych przez animatora kultury Andrzeja Suszka. Najpierw na buziach młodych gości zostały namalowane kocie noski, wąsy, a nawet szpiczaste uszka. Po emocjonującym spotkaniu z pisarką, dzieci zaprezentowały kocią zwinność tańcząc i bawiąc się pod bezchmurnym niebem. Na koniec uroczystego świętowania małe kotki wzięły udział w konkursie Pani Stanisławy pełnym zagadek dotyczących jubilatów.