Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

b_150_100_16777215_00_images_swietlik.jpg

W bieżącym roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik.

Celem konkursu było rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako fascynującego źródła wiedzy o Świecie, które dostępne jest dla każdego.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie gratulujemy, ponieważ wygrali coś najcenniejszego - wiedzę. Natomiast najwyższe wyniki uzyskali następujący uczniowie:

• Klasa 1A:
    Dominik Stec - nagroda, Igor Szałajko, Przemysław Śliwa, Filip Jurkowski, Gabriela Kyc, Zuzanna Pawelec, Anna Płodzień - wyróżnienia;
    Opiekun: p. Elżbieta Bała
  • Klasa 2b:
    Daniel Żyłka - wyróżnienie
    Opiekun: p. Agnieszka Bator
  • Klasa 3D:Zofia Bajorek - nagroda
    Aleksandra Mleczko - wyróżnienie
    Opiekun: p. Grzegorz Nykiel
  • Klasa 4b:
    Maja Oleksy - wyróżnienie
    Opiekun: p. Beata Florek

Konkurs Świetlik został objęty Honorowym Patronatem przez: Ministra Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Copyright 2011 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Wykonanie Wojciech Hałucha