Dzień Rodzica w kl. 3b

Dnia 30 maja 2018 r w klasie 3b jak co roku  odbyło się spotkanie- Dzień Rodzica. Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców i ich dzieci, którzy pojawili się w komplecie. Podczas spotkania dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły i przedstawiały śmieszne sceny kabaretowe. Wszyscy z uwagą i podziwem obejrzeli humorystyczne przedstawienie pt. ,,Brzydkie kaczątko” w którym uczniowie w barwnych strojach z fantazją prezentowali swoje umiejętności artystyczne. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech i nagradzali ich dużymi brawami. Uroczystość przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze przy wspólnym poczęstunku  przygotowanym przez rodziców. To wspólne spotkanie na pewno długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.