Wyniki konkursu literackiego z j. angielskiego

b_150_100_16777215_00_images_k_lian18.jpg

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7c Emilia Pleśniak zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim z języka angielskiego ‘Be like Dickens’ zorganizowanym przez SP3 w Rzeszowie. Jej opowiadanie pt. ‘Everything means nothing’ ujęło jury dojrzałością, niebanalnym podejściem i oryginalną treścią. W tym samym konkursie wyróżnienie zdobył Krzysztof Maziarka z klasy 7c za swoje opowiadanie ‘Paris chase’.
Jury konkursu oceniło poziom nadesłanych prac jako bardzo wysoki, dlatego cieszymy się z sukcesu naszych uczniów i serdecznie gratulujemy im talentu, czekając na kolejne efekty ich twórczości!!!