Rodzinnie, zdrowo, na sportowo – czyli piknik w Ia

Na piątkowe popołudnie, 15 czerwca zaprosiliśmy do szkoły rodziców i rodzeństwo. Chcieliśmy wspólnie świętować obchody Dnia Mamy, Taty i Dziecka. Przygotowaliśmy program artystyczny z  wierszami, piosenkami, występami tanecznymi, popisami sportowymi i recytatorskimi. W czasie lekcji przygotowywaliśmy niespodzianki – prezenty, które podczas spotkania bardzo mile zaskoczyły rodziców. Niektórym mamom ze szczęścia zakręciła się w oku przysłowiowa łezka, a tatusiowie byli bardzo dumni z trafionych życzeń na laurkach. Własnoręcznie wykonane przez dzieci kanapki i galaretki bardzo wszystkim smakowały. Szkolny plac zabaw długo tętnił radością i gwarem. Te miłe, wspólnie spędzone chwile zostaną na długo w naszej pamięci.

Galeria

Copyright 2011 Rodzinnie, zdrowo, na sportowo – czyli piknik w Ia. Wykonanie Wojciech Hałucha