Wakacje, znowu są wakacje...

22 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Uroczysty apel przygotowany przez p. Ewelinę Sowę rozpoczął się od przemówienia p. Dyrektor, która podziękowała tak uczniom, jak  i nauczycielom za wytężoną pracę. Pogratulowała im sukcesów i nagrodziła laureatów konkursów przedmiotowych. Następnie uczniowie klas siódmych, Nikola Kamińska i Martyna Bator (kl. 7b) oraz Konrad Giera (kl. 7c) w humorystycznym pokazie akrobatyczno-tanecznym pokazali, jak  wesoło można spędzać wakacje. Cześć artystyczną uświetniły piosenki w wykonaniu uczniów kl. 4b, Aleksandry Siuty i Bartosza Czarnika. Na koniec wyróżniający się w nauce uczniowie otrzymali z rąk p. Dyrektor nagrody książkowe, a sportowcy pamiątkowe dyplomy i puchary. Po wakacyjnych życzenia Dyrekcji wszyscy w radosnych nastrojach udali się do klas po odbiór świadectw - potwierdzenia, że nadeszły  tak upragnione WAKACJE!