XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słońce, woda i przygoda" pod hasłem  REJS Z BIAŁO-CZERWONĄ.

CELE:

- rozbudzenie zainteresowań tematyką morską i wodną,
- poznawanie przyrody ożywionej i nieożywionej oraz zjawisk atmosferycznych w różnych  szerokościach geograficznych świata,
- kształtowanie postaw patriotycznych dzieci i młodzieży,
- rozbudzanie wyobraźni, kreatywności, oryginalne ujęcie tematu,
- inspiracja do poszukiwania nowych technik plastycznych.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz  ze szkół podstawowych wydelegowanych przez przedszkola, szkoły podstawowe oraz ośrodki kultury z obszaru całej Polski.

Przegląd odbędzie się w następujących kategoriach:

1.Dzieci  przedszkolne

2. Klasy  I –II

3. Klasy  III – IV

4. Klasy  V – VI

4. Klasy  VII – VIII

WARUNKI KONKURSU: format dowolny, technika dowolna  (bez prac przestrzennych), prace indywidualne.

Prace należy opisać (czcionka Arial, roz. 12) podając:

- imię i nazwisko dziecka,

- wiek, klasę,

- imię i nazwisko opiekuna,

- adres i numer telefonu szkoły, adres e-mail (lub indywidualny adres uczestnika).

Metryczkę prosimy umieścić z przodu pracy, w lewym, dolnym rogu.

Prosimy przesłać nie więcej niż  10 prac z placówki i dołączyć listę zbiorczą.

TERMIN SKŁADANIA PRAC:

Prace należy nadsyłać zabezpieczone przed uszkodzeniem w terminie do 12 października 2018r.na adres:

ul.Kamińskiego 12, 35-211 Rzeszów

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 października 2018 r. podczas obchodów XXII Rzeszowskich Dni Kultury Marynistycznej i Dziecięcego Festiwalu Marynistycznego Rzeszowski Żagielek 2018.

Protokół komisji konkursowej i lista nagrodzonych zamieszczone zostaną na stronie internetowej: www.sp2.rzeszow.pl, oraz www.pp15.resman.pl

Uczestnictwo w konkursie oznacza udzielenie zgody na publikację personaliów laureatów i opiekunów.

Nadesłane prace stają się własnością organizatorów.

KOORDYNATORZY KONKURSU: Elżbieta Bała, Alicja Rybka, Urszula Granat, Małgorzata Strażewska

ORGANIZATORZY FESTIWALU:

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie

Przedszkole Publiczne Nr 15 w Rzeszowie

Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerskich Drużyn Wodnych w Rzeszowie

b_150_100_16777215_00_images_kon_plast_1.JPG b_150_100_16777215_00_images_kon_plast_2018_2.JPG