Projekt edukacyjny "Wakacje z MATZOO 2018"

MATEMATYKA DA SIĘ LUBIĆ, a dowodem na to jest fakt, że dla niektórych naszych b_150_100_16777215_00_images_matzoo_2018.jpguczniów wakacje nie były powodem, aby rozstać się z KRÓLOWĄ NAUK. Wielu z nich uczestniczyło w atrakcyjnym internetowym projekcie „Wakacje z matzoo”. Podjęli oni wyzwanie polegające na rozwiązywaniu w trakcie wakacji jednego zadania matematycznego dziennie o stopniu trudności odpowiednim do wieku. Uczniowie Ci byli bardzo pracowici, ale przede wszystkim systematyczni, ponieważ każde zadanie dostępne było tylko przez jeden dzień.  Każdy uczestnik, który rozwiązał prawidłowo co najmniej 40 zadań otrzymywał Dyplom z wyróżnieniem”. W naszej szkole byli to następujący uczniowie:

• Bartosz Prejzner – kl. 4c
  • Aleksandra Mleczko – kl. 4d
  • Jakub Pazdan – kl. 5c
  • Magdalena Nawojska – kl. 5d
  • Gabriela Barłowska – kl. 6c
  • Alicja Nawojska – kl. 6c
  • Anna Piskadło – kl. 6c
  • Liwia Wanat – kl. 6c
  • Zuzanna Mleczko – kl. 7a
  • Karolina Pazdan – kl. 7a
  • Dawid Kotula – kl. 7c
  • Julia Polak – kl. 7a

Uczniowie, którzy rozwiązali prawidłowo co najmniej 20 zadań otrzymali „Dyplom uczestnictwa”:

• Marlena Kraszewska – kl. 6c
  • Emilia Nowak – kl. 6c
  • Karolina Szczepanik – kl. 6c
  • Weronika Bach – kl. 7c

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!