Wypad klasy 6b

b_150_100_16777215_00_images_wypad_6b_2018_02.JPGUczniowie klasy 6b mieli okazję w piątek 19 października 2018r. spędzić bardzo przyjemne popołudnie wraz z Panią Wychowawczynią, wybierając się do rzeszowskiego Escape Room Share Lock.

Podzieleni na trzy grupy stali się głównymi bohaterami emocjonującej rozgrywki, której celem było wydostanie się z zamkniętego pokoju. Ograniczony czas gry sprawiał, że dreszczyk emocji był jeszcze większy.

Pokoje, z którymi zmierzyli się uczniowie to: "RZESZOWSKI SKARB NARODÓW", "BOND" oraz "SHERLOCK UCIEKA Z WIĘZIENIA".

Wszyscy nie tylko świetnie się bawili, ale mieli też okazję sprawdzić, czy potrafią ze sobą współpracować i skutecznie komunikować się, by osiągnąć wspólny cel.
Wypad klasowy udał się w 100 %.