Wyróżnienie dla Bartosza Czarnika w VI Dyktandzie Niepodległościowym

b_150_100_16777215_00_images_bartosz_czarnik_0001.jpgBartosz Czarnik z klasy 5b zdobył wyróżnienie w VI Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii”. W tym roku uczestnicy prezentowali umiejętności poprawnej pisowni polskiej, z uwzględnieniem nazw własnych związanych z historią odzyskiwania niepodległości przez Polskę. Prezentowali postawę zaangażowania w pielęgnowanie narodowej tradycji i historii. W sposób szczególny uczniowie mogli uczcić 100-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

b_150_100_16777215_00_images_bartosz_czarnik_0004.jpgW tegorocznych zmaganiach udział wzięło 53 tysiące uczniów z sześciu województw. W etapach wojewódzkich rywalizowało 1000 uczniów. W Naszej szkole w zmaganiach szkolnych wzięło udział 49 uczniów i tylko Bartosz Czarnik zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, w którym uzyskał bardzo dobry wynik i został wyróżniony. To wyjątkowe osiągnięcie. Bardzo mocno gratulujemy Bartkowi i życzymy dalszych sukcesów.

Copyright 2011 Wyróżnienie dla Bartosza Czarnika w VI Dyktandzie Niepodległościowym. Wykonanie Wojciech Hałucha