Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

b_150_100_16777215_00_images_konkurs_piosenki_patriotycznej_2018_06.jpgWe wtorek 13 listopada 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs piosenki patriotycznej, który przygotowali i przeprowadzili: nauczyciel muzyki pan Robert Walawender i nauczycielki świetlicy, panie Dorota Jaskot i Iwona Malinka. Do konkursu zgłosiło się wielu uczniów i uczennic od klasy I do VIII. Repertuar konkursu obejmował znane i mniej znane, poważne i humorystyczne pieśni i piosenki związane z Polską i jej historią. Uczniowie grali i śpiewali solo lub w zespole, z podkładem muzycznym lub a capella. Jury miało trudne zadanie wyłonienia wśród tylu wspaniałych wykonawców tych, którzy zostaną nagrodzeni. Jury pracowało w składzie: p. Krystyna Rzucidło, p. Dorota Jaskot, p. Robert Walawender i dyrektor Domu Kultury "Akwarium". I tak zwycięzcami konkursu śpiewającymi i grającymi solo zostali: Lena Wielgos kl.Ia, Patrycja Wsół kl.IIIb, Martyna Małek kl.IVc, Bartosz Czarnik kl. Vb, Aleksandra Siuta kl. Vb, Mateusz Szela kl.VIc, Zuzanna Mleczko kl.VIa. Zwycięzcy w kategorii zespół to: kl.IIb - Lena Nowak, Julia Frankiewicz, Zuzia Sołkowicz, Aleksander Gerke, Hubert Kość, Miłosz Szwajdych oraz rodzeństwo Karolina Szczepanik kl. VIc i Jan Szczepanik kl.Vc. Wszystkim za udział pięknie dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy, a nagrody rozdamy na najbliższym apelu. Wiwat Niepodległa!

GALERIA ZDJĘĆ