Wielka Liga Czytelników

b_150_100_16777215_00_images_harmonogram_2018_01.jpgUczniowie naszej szkoły w tym roku biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników. Głównym celem konkursu jest promocja czytelnictwa, w tym rodzinnego czytania.

Czytanie książek, to wspaniała, efektywna i na dodatek bezpłatna metoda rozwoju młodego człowieka, a chwile spędzone z dzieckiem na czytaniu czy dyskusji o treści przeczytanej książki znakomicie wpływają na relacje rodzinne.

Wielka Liga Czytelników doskonale wpisuje się w realizację podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej.

Aby wziąć udział w projekcie należy zgłosić się do szkolnego koordynatora p. Marty Adamczyk. Więcej informacji na stronie internetowej  wielka-liga.pl.

Zachęcamy do zgłoszenia Państwa dziecka oraz wsparcia go w dążeniu do sukcesu.