Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bombki w obrazkach"

W piątek, 14 grudnia, miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Bombki w obrazkach".
Uczestnicy kółka plastycznego prowadzonego przez panią Jolantę Nowicką, licznie wzięli udział w tegorocznej edycji, która przebiegała pod hasłem: "Dzwony, dzwonki, dzwoneczki - na gałązeczkach choineczki".
Laureatkami konkursu zostały: Martyna Szczygieł z kl. Vb, która zajęła I miejsce oraz Aleksandra Kiełbasa z kl. IVa, która otrzymała wyróżnienie.
W bibliotece miejskiej na ul. Słowackiego zorganizowano wystawę prac plastycznych, na którą zakwalifikowały się prace uczennic naszej szkoły: Amelii Adamczyk z kl.Va, Julii Mordel, Zuzanny Serafin, Wiktorii Bartosz, Weroniki Sarny z kl. IVa, Mai Ciepły z kl. Vb, Igi Dudek z kl. IVb.
Gratulujemy młodym artystom.
b_150_100_16777215_00_images_bombki_w_obrazkach_2018_15.jpg b_150_100_16777215_00_images_bombki_w_obrazkach_2018_16.jpg

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright 2011 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bombki w obrazkach". Wykonanie Wojciech Hałucha