Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

b_150_100_16777215_00_images_wizyta_przedszkolakow_2019_05.JPG8 stycznia przybyły do nas dzieci z pobliskich przedszkoli. Zostały zaproszone, by wziąć udział w zawodach sportowych „ Baw się razem z nami”. Wszyscy zebrali się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, a pani dyrektor E. Bednarska ciepło przywitała  gości życząc dobrej zabawy i miłego pobytu w przyjaznych murach naszej szkoły. Każde przedszkole wystawiło 10-osobowe  drużyny,  które żwawo przystąpiły do sportowej rywalizacji. Odbyło się 5 konkurencji z użyciem różnych przyborów: piłek,  szarf, woreczków, rakiet tenisowych, itp.  Współzawodnictwo było wspaniałe! Wszystko odbywało się przy głośnym dopingu pozostałych uczestników zabawy. W przerwach pomiędzy zawodami dzieci chętnie odgadywały zagadki. Choć głównym celem spotkania była dobra zabawa, wyłoniliśmy także zwycięzców, którzy otrzymali medale, dyplomy, drobne upominki, baloniki  i słodycze.  I miejsce zdobyło Przedszkole Publiczne nr 7, II miejsce Przedszkole Publiczne nr 16, III miejsce Punkt Przedszkolny przy SP2.  Pozostałe miejsca zdobyły Przedszkola nr 29 i nr 15. Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu umiejętności sportowych dzieci. Miło nam było gościć tak wspaniałych sportowców.

Podczas przebiegu zawodów pomagali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Julia i Oliwia, kl. 8c, Mikołaj, kl. 7a, Nikodem, kl. 8c oraz Patryk, kl. 6a. Dziękujemy także paniom: D. Chmaj, J. Nowickiej,  R. Leicht.

GALERIA ZDJĘĆ