Zabawa karnawałowa

b_150_100_16777215_00_images_zabawa_karnawalowa_2019_03.JPGDnia 1 lutego 2019 r odbyła się zabawa karnawałowa. Wzięły w niej udział dzieci z kl. 0-3. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi serpentynami i balonikami zachęcała do zabawy. Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach. W szkole zaroiło się od spidermanów, piratów, rycerzy, policjantów, klaunów. Były także wróżki, księżniczki, kociaki i inne postacie z bajek. Wodzirej organizował zabawy, konkursy, korowody, przejażdżki pociągów, kółeczka i tańce w parach. Bardzo wszystkim spodobały się zabawy z balonikami oraz wybór królowej i króla balu z każdej klasy. W salach rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości.