WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MISTRZ ORTOGRAFII 2019

b_150_100_16777215_00_images_mistrz_ortografii_2019_06.jpg4 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie odbyła się II edycja międzyszkolnego konkursu ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII” dla uczniów szkół podstawowych z Rzeszowa. Każdą zgłoszoną szkołę mogło reprezentować dwóch uczniów z najstarszych klas. W zmaganiach wzięło udział 23 uczniów z 13 szkół. W bieżącej edycji uczniowie zmagali się z pisownią wyrazów z „h” i „ch”. Wykazali się świetną znajomością zasad ortograficznych i doskonałą intuicją.

Lista nagrodzonych:

I miejsce – Piotr Polański – SP 27, opiekun: Pani Agnieszka Krygowska

II miejsce – Bartosz Opioła – SP 15, opiekun: Pani Regina Kawa

III miejsce – Oliwia Indyk – ZSP nr 4, opiekun: Pani Justyna Drupka

Wyróżnieni:

Andżelika Kocoł – SP 11, opiekun: Pani Agnieszka Zygmunt

Aleksandra Furman – SP 8, opiekun: Pani Ewa Tarnowska

Oliwia Znojek – SP 23, opiekun: Pani Aneta Gil

Zuzanna Józefacka – SP 23, opiekun: Pani Maria Jabłońska

Aleksandra Romańska – SP 16, opiekun: Pani Jolanta Baran

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 2 marca 2019 r. o godz. 10.15 w Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright 2011 WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MISTRZ ORTOGRAFII 2019. Wykonanie Wojciech Hałucha