Laureatki konkursu plastycznego

b_150_100_16777215_00_images_konkurs_plastyczny_2019_04.jpgW czwartek 7.02.2019 r., miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z Rzeszowa" pod hasłem "Historia w pocztówce zamknięta", organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Rzeszowie wraz z Galerią Fotografii Miasta Rzeszowa.
Uczniowie naszej szkoły (Oliwia Cieśla kl. 7a, Karolina Szczepanik kl. 6c, Wiktor Momot kl. 7a, Agata Łobos kl 6c, Julia Kowalska kl. 6b, Patryk Brodzicki kl. 6a, Mikołąj Kogut kl. 4d) przygotowali kilka ciekawych propozycji na konkurs. Jury doceniło wszystkie nasze prace, które znalazły się na wystawie w Galerii.
Oliwia Kolano z kl. 6c oraz Paulina Hulak z kl. 7b zostały laureatkami konkursu.
Atmosfera podczas uroczystości była bardzo sympatyczna, organizatorzy hojnie obdarowali dzieci pięknymi dyplomami i nagrodami: albumami oraz pocztówkami "starego Rzeszowa".
Gratulujemy młodym artystom.