WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU "PODRÓŻE PO PODKARPACIU"

b_150_100_16777215_00_images_logo_podroze_tlo_2019_01.jpgSzkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie zorganizowała Powiatowy Konkurs „Podróże po Podkarpaciu” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Prezydenta Miasta Rzeszowa dla uczniów najstarszych klas szkół podstawowych. Temat I edycji: „Wycieczka po Rzeszowie”.

W pierwszej edycji zmagań uczniowie przygotowali prace w trzech kategoriach: prezentacja multimedialna, album lub film promujący atrakcje turystyczne Rzeszowa. Wszystkie nadesłane prace były na najwyższym poziomie. Komisja konkursowa nagrodziła najlepsze z nich:

KATEGORIA PREZENTACJA

I miejsce – Julia Drążek – SP Tyczyn, opiekun: Pani Danuta Kozińska

I miejsce – Dominika Kłęk – SP 16 w Rzeszowie, opiekun: Pani Magdalena Lubas

II miejsce – Katarzyna Warzybok – SP im. św.Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie, opiekun: Pani Magdalena Skała

III miejsce – Liliana Granicka – SP 25 w Rzeszowie, opiekun: Pani Anna Styczeń

III miejsce – Aleksandra Kopyt – SP 18 w Rzeszowie, opiekun: Pani Krystyna Flis

KATEGORIA FILM

I miejsce – Julia Zielińska – SP 23 w Rzeszowie, opiekun: Pan Mariusz Guzek

II miejsce – Oliwia Kida – SP 2 w Rzeszowie, opiekun: Pani Maria Cop

III miejsce – Krystian Machnica – SP 3 w Rzeszowie, opiekun: Pan Zygmunt Wierzyński

KATEGORIA ALBUM

I miejsce – Joanna Grigiel – SP 18 w Rzeszowie, opiekun: Pani Krystyna Flis

II miejsce – Izabela Ziemba – Zespół Szkół w Budach Głogowskich, opiekun: Pani Katarzyna Dziedzic

II miejsce – Igor Czarnota – SP 1 w Rzeszowie, opiekun: Pani Maria Cop

III miejsce – Zuzanna Hess – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym, opiekun: Pani Patrycja Pikuzińska

III miejsce – Alicja Tereszkiweicz – Zespół Szkół w Zaczerniu, opiekun: Pani Justyna Kutowska-Widok i Pani Ewa Kłeczek-Walicka

Wszystkim laureatom gratulujemy i na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród zapraszamy do Naszej Szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2, Rzeszów ul Kamińskiego 12 już w najbliższą sobotę 2 marca na godzinę 10.00. A za rok zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Copyright 2011 WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU "PODRÓŻE PO PODKARPACIU". Wykonanie Wojciech Hałucha