Spotkanie z Panem Poetą

b_150_100_16777215_00_images_2018_2019_biblioteka_pan_poeta_2019_01.jpg29 marca uczniowie z kl. 3a i 1b spotkali się z autorem książek dla dzieci piszącym pod pseudonimem Pan Poeta. Spotkanie odbyło się w gościnnej Filii nr 8 WiMBP, która z naszą szkołą regularnie współpracuje. Pan Poeta w niezwykły sposób zaprezentował nam swoją twórczość. Niezwykły dlatego, bo w sposób aktorski odegrał scenki ze swoich wierszy i znaleźliśmy się w środku bajki. Dzieci aktywnie uczestniczyły w tych improwizacjach. Wspaniałe rekwizyty ubarwniły spotkanie i spowodowały doskonałą zabawę. Poznaliśmy łakomą kurę, próżną kaczkę i pawia, który "poznał przyjaciół w biedzie". Bardzo nam się podobały wiersze i zabawy, mamy nadzieję, że Pan Poeta znowu pojawi się w Rzeszowie i zaprosi nas na spotkanie.