Erasmus. Wyjazd do Włoch

b_150_100_16777215_00_images_2018_2019_erasmus_wlochy_2019_19.jpgW dniach 13-17 maja Dyrektor szkoły, sześcioro uczniów i troje nauczycieli wzięło udział w spotkaniu w Szkole Partnerskiej we Włoszech w miejscowości Altopascio.  Uczniowie wykonywali aktywności przewidziane i zaplanowane w projekcie dotyczące przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej.  Ponadto zwiedzili miasta jak Florencja, Pisa, Lucca i Pistoia.  Uczniowie mieszkali u rodzin goszczących.  Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wyjazdu. Była to doskonała okazja do doskonalenia komunikacji w języku angielskim, poznania zwyczajów i kultury innych narodów oraz zawarcia międzynarodowych przyjażni. Była to ostania mobilność w ramach projektu STOP BULLYING, gdyż projekt kończy się w tym roku szkolnym.