Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” - wyniki

21 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Do konkursu przystąpiło 109 uczniów klas 2 – 8. Znamy już wyniki konkursu i z radością informujemy, że następujący uczniowie otrzymali wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria „Żaczek” – klasa 2

• Śliwa Przemysław, kl. 2a
  • Pawelec Zuzanna, kl. 2a

Kategoria „Maluch” – klasa 4

• Szczepanik Jan, kl. 4c
  • Krawczyk Mikołaj, kl. 4a

Kategoria „Beniamin” – klasa 5

• Ciepły Maja, kl. 5b
  • Rydel Bartosz, kl. 5c
  • Bożek Zofia, kl. 5b

Kategoria „Beniamin” – klasa 6

• Podstawski Jakub, kl. 6a
  • Pączek Krzysztof, kl. 6a

Spośród klas 7 i 8 kilkoro uczniów uzyskało bardzo wysoki wynik: Zieliński Szymon (kl. 7b), Zięba Maja (kl. 7b), Polak Julia (kl. 7c), Laskowski Andrzej (kl. 8c), Pałka Maciej (kl. 8a). Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Wyniki uczestników dostępne są do wglądu u nauczycieli uczących. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Copyright 2011 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” - wyniki. Wykonanie Wojciech Hałucha