Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych

Dnia 05.06.2019 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty. W trakcie uroczystości zwycięzcy oraz laureaci drugiego i trzeciego miejsca w poszczególnych konkursach odebrali Statuetki Prymu z rąk Pani Małgorzaty Rauch – Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

b_150_100_16777215_00_images_2018_2019_laureaci_2019_08.jpgTaki zaszczyt spotkał ucznia naszej szkoły Krzysztofa Maziarkę z klasy 8c, który jest laureatem trzeciego miejsca w konkursie przedmiotowym z chemii.

Dyplomy „Wybitnego laureata” otrzymali uczniowie szkół podstawowych, którzy zdobyli tytuł laureata w więcej niż jednym konkursie przedmiotowym. Takim osiągnięciem może pochwalić się dwoje uczniów naszej szkoły:

• Nikodem Wanat z 8c – laureat konkursu kuratoryjnego z geografii oraz laureat konkursu kuratoryjnego z historii
  • Patrycja Kyc z 8c – laureatka konkursu kuratoryjnego z języka polskiego oraz laureatka konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Naszych wybitnych uczniów podczas ich zmagań w konkursach motywowały i inspirowały następujące nauczycielki:

• pani Anna Moskwa – nauczyciel chemii, opiekun naukowy Krzysztofa Maziarki,
  • pani Maria Cop – nauczyciel geografii, opiekun naukowy Nikodema Wanata,
  • pani Agnieszka Ziętek – nauczyciel historii, opiekun naukowy Nikodema Wanata,
  • pani Katarzyna Malicka – nauczycielka języka polskiego, opiekun naukowy Patrycji Kyc
  • pani Małgorzata Matias – nauczycielka języka angielskiego, opiekun naukowy Patrycji Kyc.

Przyznane wyróżnienia podkreślają ogromny wkład i zaangażowanie w naukę i szczególny talent laureatów konkursów przedmiotowych. Są także podziękowaniem dla nauczycieli i rodziców za trud mądrego wychowania, pomoc w rozpoznaniu zdolności i inspirowanie do zdobywania nowej wiedzy.

GRATULUJEMY!

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright 2011 Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych. Wykonanie Wojciech Hałucha