Pomysł na lekcje „pod chmurką”

b_150_100_16777215_00_images_2018_2019_poezja_chodnikowa_2019_06.jpg6 czerwca uczniowie klasy 1a i 2a uczestniczyli w plenerowej akcji "CHODNIKOWA POEZJA" zorganizowanej przez Koło Animatorów Kultury Literackiej Dzieci Wydziału Pedagogicznego przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Słuchali i powtarzali wiersze i rymowanki, wzięli udział w zabawach, obejrzeli teatrzyki przygotowane przez studentki oraz wykonali kredą na chodniku wiele kolorowych i ciekawych ilustracji do wierszy, rymowanek i wyliczanek. Dziękujemy organizatorom za pomysł i za zaproszenie nas na lekcję, która w sposób szczególny rozbudza wyobraźnię odbieraną przez obrazy, dźwięki, wrażenia dotykowe i w ten sposób rozwija naszą  pomysłowości i kreatywności.