Sukcesy sportowe 2019/2020

Drukuj

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_tenis_stoowy_1m_2019_01.png

Patryk Brodzicki i Mikołaj Gerke zdobyli 

I MIEJSCE W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. 

 b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_pilka_reczna_dz_2019_04.jpeg

 

III miejsce w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

 

Drużynę reprezentowały: Amelia Rajzer, Maja Wróbel, Lila Różańska, Martyna Dziedzic, Emilka Banaś, Madzia Nawojska, Luiza Karnecka, Maja Oleksy, Natasza Żmuda, Maja Łyszczarz, Klaudia Bobowska.

 

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_2m_pilka_reczna_2019_01.jpg

II miejsce w Rzeszowie w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:Oskar Miśta, Szymon Ślusarczyk, Błażej Szydło, Wiktor Szydło, Filip Kaczor, Wiktor Bassara, Bartosz Bojda, Kacper Miąsik, Konrad Pazdan, Szymon Mager, Mateusz Kotula.

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_mistrzowie_rzeszowa_2019_01.jpeg

 MISTRZOWIE RZESZOWA W TENISIE STOŁOWYM 

I miejsce

MIKOŁAJ GERKE  I PARTYK BRODZICKI

w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_sztafeta_10x800_8m_2019_01.jpg

8 miejsce w finale wojewódzkim - sztafeta 2 x 800

Autorkami sukcesu są: Karolina Szczepanik, Alicja Nawojska, Karolina Hul, Agata Łobos, Klaudia Pawlak, Gabriela Ożóg, Julia Polak, Gabriela Mager, Zofia Hermaniuk, Martyna Rachwalska, Amelia Muller i Julia Kubas.
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_sztafeta_1x800_2m_2019_01.jpg

II miejsce w finale rejonowym w Leżajsku, co dało jej awans do finału wojewódzkiego.

Autorkami sukcesu są: Karolina Szczepanik, Alicja Nawojska, Karolina Hul, Agata Łobos, Klaudia Pawlak, Gabriela Ożóg, Julia Polak, Gabriela Mager, Zofia Hermaniuk, Martyna Rachwalska, Amelia Muller i Julia Kubas.
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_biegi_zloto_2019_06.jpeg Złoty medal w kategorii chłopców starszych zdobył Filip Kaczor w Indywidualnych – Drużynowych Biegach Przełajowych
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_biegi_zloto_2019_01.jpeg Złoty medal w kategorii dziewcząt starszych zdobyła Amelia Rajzer w Indywidualnych – Drużynowych Biegach Przełajowych
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_biegi_przelajowe_2019_02.jpg V miejsce dziewcząt - Sztafetowe Biegi Przełajowe 10 x 800 m. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Amelia Rajzer, Klaudia Bobowska, Milenka Pieczonka, Wiktoria Bartosz, Nina Jost, Ola Pliś, Nikola Trześniowska, Maja Lekki, Maja Ciepły, Julia Kowalska.
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_biegi_przelajowe_2019_01.jpg
II miejsce chłopców - Sztafetowe Biegi Przełajowe 10 x 800 m. Drużynę chłopców reprezentowali: Wiktor Szydło, Błażej Szydło, Szymon Ślusarczyk, Julian Nartowski, Jan Szczepanik, Wiktor Bassara, Iwo Joachimowicz,  Mateusz Kotula, Szymon Mager, Filip Kaczor.
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_sztafeta10x800_IIm.jpg
Karolina Szczepanik, Alicja Nawojska, Gabriela Mager, Gabriela Ożóg, Julia Polak, Zofia Hermaniuk, Karolina Hul, Klaudia Pawlak, Małgorzata Skali, Amelia Muller zdobyły srebrny medal w  Mistrzostwach Rzeszowa w sztafecie 10 x 800 m 
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_skok_w_dal_woj._MagerIIm.JPG Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce, skok w dal - Gabriela Mager - srebrny medal
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_bieg_woj_80ppl_SzczepanikIIIm.jpg Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce, bieg na 80 m. przez płotki - Karolina Szczepanik - brązowy medal
b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_sztafeta_woj._IIm.jpg Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce, sztafeta 4 x 100 m. - Alicja Nawojska, Martyna Rachwalska, Karolina Szczepanik i Gabriela Mager - srebrny medal

 

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_I_m_bieg_ppl_Szczepanik.jpg 

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce

Karolina Szczepanik  - złoty medal w biegu na 80 m. przez płotki

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_I_i_II_m_Mager_Nawojska_skok_w_dal.jpg 

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce

Gabriela Mager - złoty medal w skoku w dal,

Alicja Nawojska - srebrny medal w skoku w dal

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_I_m__bieg_300__Federkiewicz.jpg 

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce

Daniel Federkiewicz - złoty medal w biegu na 300 m.

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_I_m_sztafeta_4x100.jpg 

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce

złoty medal dla sztafety 4 x 100 m. dziewcząt w składzie: Alicja Nawojska, Martyna Rachwalska, Karolina Szczepanik i Gabriela Mager.

Copyright 2011 2019/2020. Wykonanie Wojciech Hałucha
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free