DZIEŃ NAUCZYCIELA

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_dzien_nauczyciela_2019_60.JPGUczniowie wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły spotkali się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, żeby uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Na wstępie wszyscy wysłuchali przemówienia p. dyrektora Rafała Francikowskiego, który wyraził  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. W trakcie programu artystycznego chór śpiewał piosenki, zespół instrumentalny pięknie akompaniował. Były też występy solistów i grupy raperów. Ponadto uczniowie klas 7a i 7c odgrywali humorystyczne scenki z lekcji biologii i języka polskiego. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty. Dziękujemy młodym artystom i ich nauczycielom.