Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_akademia_niepodleglosc_2019_07.jpgW dniu 08.11.2019 r. w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W dwóch odsłonach: dla uczniów młodszych klas oraz tych starszych. Była proza, wiersze, pieśni i tańce dla Niepodległej.  Cała społeczność szkolna odśpiewała hymn narodowy. Uczniowie najmłodszych klas profesjonalnie wykonali taniec narodowy – polonez. Chór szkolny zaprezentował  wiązankę pieśni patriotycznych. Uczennice z klas szóstych przedstawiły zjawiskowy taniec z flagami. Sala gimnastyczna tonęła w barwach narodowych: biało – czerwonych.  Bartosz Czarnik po mistrzowsku śpiewał „Tango”. Na koniec tej przejmującej uroczystości pan Dyrektor podziękował wszystkim młodym i starszym artystom. Czuliśmy radość, wzruszenie i dumę, że żyjemy w wolnej, suwerennej Ojczyźnie.

GALERIA

Copyright 2011 Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.. Wykonanie Wojciech Hałucha