DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!!!!!!!!

Nasza Szkoła zachęcona sukcesem w konkursie ekologicznym „Segreguję, bo warto”, zgłosiła się do kolejnego KONKURSU EKOLOGICZNEGO p.n. „Zbieramy makulaturę – Chronimy lasy”, który organizowany jest przez „ATOL” Sp. z o. o w Rzeszowie.

• Konkurs trwa do końca czerwca 2020 r.
  • Konkurs polega na zbieraniu makulatury w szkołach
  • Konkurs prowadzony jest w kategoriach:
  1. najlepsza szkoła w Rzeszowie pod względem ilości zebranej makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia w szkole
  2. najlepszy uczeń w Rzeszowie pod względem ilości zebranej makulatury

Szkoła, której uczniowie w przeliczeniu na jednego ucznia w szkole zbiorą najwięcej makulatury, zdobędzie pierwsze miejsce i nagrodę 1000 zł. (za drugie, trzecie, czwarte i piąte miejsca w konkursie szkoła również otrzyma nagrodę pieniężną w mniejszych kwotach)

Trzech Uczniów, spomiędzy Szkół biorących udział w tym konkursie którzy przyniosą najwięcej makulatury w Rzeszowie otrzymają nagrody pieniężne w wysokości: 300 zł za pierwsze miejsce, 200 zł za drugie miejsce, 100 zł za trzecie miejsce.

Nasza Szkoła niezależnie od w/w nagród będzie prowadziła wewnętrzną klasyfikację , która wskaże klasę, która przyniesie najwięcej makulatury, oraz trzech uczniów, którzy przyniosą najwięcej makulatury. Te klasy oraz trzech uczniów, którzy przyniosą najwięcej makulatury zostaną nagrodzeni przez Dyrektora SP-2

Jeśli przyniesiecie makulaturę do Szkoły, to należy ją zanieść do pomieszczenia Pań Sprzątających, które zważą makulaturę i zapiszą w zeszycie nazwisko ucznia , oraz klasę do której uczęszcza uczeń. Jest to niezbędne aby pod koniec czerwca wyłonić trzy klasy i trzech uczniów, którzy przynieśli najwięcej makulatury.

UWAGA: RODZICE, KTÓRZY MOGĄ PRZYWIEŹĆ DUŻE ILOŚCI MAKULATURY, MOGĄ JĄ ZAWIEŹĆ BEZPOŚREDNIO DO Firmy „ATOL” sp. z o. o, która mieści się przy ulicy Zawiszy Czarnego 26D w Rzeszowie ! (prosimy aby po zawiezieniu makulatury do w/w firmy pobrać potwierdzenie oddanej makulatury i o dostarczenie tego potwierdzenia do sekretariatu szkoły).

ZBIÓRKĘ MAKULATURY  I UDZIAŁ W KONKURSIE ZACZYNAMY OD 27.11.2019 r.!!

POWODZENIA!