Uczniowie naszej szkoły w akcji charytatywnej w hipermarkecie „Bi1”

W dniach od 22 do 24 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji charytatywnej w hipermarkecie „Bi1” pod patronatem Fundacji „Dziewczynka z zapałkami”. Młodzi wolontariusze poprzez udział w akcjach charytatywnych uczą się dostrzegać potrzeby innych i nieść im bezinteresowną pomoc. Dzięki temu mają możliwość doskonalenia siebie, budowania pozytywnego obrazu własnej osoby a jednocześnie czerpią radość z pracy na rzecz innych.

W „listopadowej” akcji wzięli udział uczniowie klas IV – VIII a także jeden uczeń z klasy trzeciej. Ogółem w tej akcji wzięło udział 71 uczniów. Każdy dyżur, to 3 godziny pomocy w pakowaniu towarów zakupionych przez klientów „Bi 1”. Jest to praca, która wymaga dużo wysiłku, cierpliwości i determinacji.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz ich rodzicom. Bez ich akceptacji i zaangażowania, przeprowadzenie akcji charytatywnych nie byłoby możliwe.

Podczas akcji, uczniowie przebywali pod opieką animatora z ramienia fundacji a także nauczycieli naszej szkoły. Wszyscy mamy satysfakcję, że zgromadzone fundusze podczas akcji pozwolą wspomóc dzieci, które potrzebują materialnego wsparcia.

GALERIA

Copyright 2011 Uczniowie naszej szkoły w akcji charytatywnej w hipermarkecie „Bi1”. Wykonanie Wojciech Hałucha