KIDS HACKATHON

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_kids_hackahton_2019_15.jpg13 grudnia uczniowie z naszej szkoły: Emilia Kluska, Wiktoria Wcisło, Krzysztof Jamróz, Miłosz Szwajdych, Iwo Joachimowicz i Szymon Rojek brali udział w III etapie KIDS HACKATHON zorganizowanym w URBAN LAB RZESZÓW przez Gminę Miasto Rzeszów we współpracy ze Spice Gears Academy Podkarpackie oraz Centrum Medyczne MEDYK. Zadanie uczestników polegało na zaprogramowaniu robota zbudowanego z klocków Lego Mindstorms, który miał do wykonania 3 misje na specjalnie przygotowanej macie. Dodatkowo każda drużyna miała zaprojektować plakat i przeprowadzić krótką prezentację przed komisją konkursową. W czasie imprezy nie zabrakło emocji, gorącej czekolady i pysznych ciasteczek. Przybył również Mikołaj, który obdarował uczniów słodyczami.