Nabór

 


Protokół z Konkursu  MAŁE RZEMIOSŁO - WIELKA SZTUKA - „Zakładka przyjacielem książki”. - pobierz
 

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ

W związku z ogłoszeniem przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa zapisów do klas pierwszych, informujemy wszystkich Rodziców, że aby zapisać dziecko do klasy pierwszej należy wypełnić Kartę zgłoszenia do szkoły podstawowej
na rok szkolny 2013/14 i dostarczyć ją do szkoły w terminie  1- 27 marca 2013r.
 
Stosowny formularz pobrać można ze strony naboru https://nabor.progman.pl/rzeszow/  (lub otrzymać w sekretariacie szkoły).
ZAPISU ELEKTRONICZNEGO DOKONUJE SZKOŁA  NA PODSTAWIE KARTY ZGŁOSZENIA
4 kwietnia o godz. 12.00 ogłoszone zostaną listy uczniów przyjętych
do kl. pierwszych.

 

ZAPISY DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
W związku z ogłoszeniem przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa zapisów do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, informujemy wszystkich Rodziców, że aby zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego należy wypełnić pisemną Deklarację pozostania w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej na rok szkolny 2013/14 i dostarczyć ją do sekretariatu szkoły w terminie 1 - 8 marca 2013r. (dotyczy dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym do miejskich przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych)

Rodzice dzieci, które nie uczęszczały do przedszkoli miejskich, (oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych)
zapisują  dzieci po wypełnieniu  Karty zgłoszenia, którą składać należy w okresie 11-29 marca 2013 r. w sekretariacie szkoły.
Stosowne formularze można pobrać ze strony naboru https://nabor.progman.pl/rzeszow/  (lub otrzymać w sekretariacie szkoły).
4 kwietnia ogłoszone zostaną listy uczniów przyjętych do oddziału przedszkolnego

Copyright 2011 Nabór. Wykonanie Wojciech Hałucha
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free